Loading...

Hümeyra Gürel ile Bireysel Seanslar

Hümeyra Gürel, seanslarını kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlar, seansta kullanabileceği çeşitli terapötik ve iyileştirici araç ve tekniklere sahiptir. Bire bir seansta kullandığı tüm araç ve tekniklerin tümü teta şifa tekniğine uygulanmıştır. Yukarıdakilere ek olarak, kullanılacak bazı yaygın süreçler arasında sezgisel vücut okumaları, kas testi (uygulamalı kinesiyolojiden türetilmiş) ve arzu ettiğiniz hedeflere ulaşmanızı engelleyen ve bunları sizi destekleyen pozitif güçlendirici inançlarla değiştiren sınırlayıcı inanç sistemlerini serbest bırakma yer alır. arzunuzu tezahür ettirmek ve hayatınızı tamamen dönüştürmek.

BİR OTURUMDA NE BEKLEYEBİLİRSİNİZ?

Hümeyra ile seanstan ne elde etmeyi umduğunuzu tartışacaksınız. Hümeyra daha sonra istediğiniz sonucu elde etmenizi engelleyen sınırlayıcı kalıpları, inançları ve enerjileri belirleyecektir. Bunu sezgisini kullanarak ve sizinle konuşarak yapacak. Daha sonra düşüncelerinizi, hislerinizi, sınırlayıcı inançlarınızı ve arzu ettiğiniz sonuçları elde etmenizi engelleyen sistem kalıplarınızı temizlemek için doğrudan İlahi kaynak sistemine bağlanmak için meditatif Theta bilinç durumuna girecektir.

SIK SORULAN SORULAR

KAÇ OTURUMA İHTİYACIM OLACAK?
Theta Healing, genellikle kısa sürelerde radikal hızlı değişiklikler yapabilen inanılmaz bir şifa yöntemidir. Bununla birlikte, seanslar başlamadan önce kaç seansa ihtiyaç duyulacağını tahmin etmek imkansızdır. İhtiyaç duyacağınız seans sayısı seanslardan ne elde etmek istediğiniz, bir şeyi iyileştirmeyi mi yoksa hayatınızı iyileştirmeyi mi umuyorsunuz gibi farklı faktörlere bağlıdır.

BİR OTURUMA HAZIRLANMAK İÇİN NE YAPMAM GEREKİYOR?
Seansınıza hazırlanmak için lütfen seanstan ne elde etmek istediğinizi düşünün ve etkili bir şekilde kas testi yapabilmek için tamamen su aldığınızdan emin olun. Kas testine aşina değilseniz ve daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, lütfen Hümeyra Gürel'in İsteyin Ki Olsun kitabını satın alın.

DÜNYANIN HER YERİNE  RANDEVULAR
Hümeyra, şu anda dünyanın neresinde olursanız olun, Whatsapp ile bire bir oturumlar gerçekleştiriyor. Whatsapp ile yapılan oturumlar, yüz yüze yapılanlar kadar etkilidir. Ayrıca İzmirde vetya gittiği şehirlerde sınırlı sayıda yüz yüze görüşme yapıyor.

İPTAL POLİTİKASI

Randevunuzu iptal etmek veya değiştirmek için 48 saat önceden bildirimde bulunmanız gerekir, aksi takdirde seansı ödemeniz gerekecektir.

Geri Bildirimler

Etkinlikler

Payment

İrtibatta Olalım

Farkındalık Akademisi