Loading...

Online Evrensel Eğitimi SHY (Seviye 1-5)


Evrensel Eğitimi SHY (Seviye 1-5) Online

Sevgi, İnsanlık (Hizmet), Aydınlanma

Evrensel İnsan - Evrensel (SHY – Spiritual Human Yoga; Sağlıklı Hayat Yolu) öğretisi , Kuzey Amerika’nın yanında, Avrupa, Asya, Latin Amerika ve Karayip’ler, Afrika’daki bir çok ülkeye ve Avustralya’ya yayılmıştır. Master Luong Minh Dang öğretisi başlangıçta 27 kişi ile başlamış olup bugün farklı kültürel yapı, yaş, ırk ve dinden oluşmak kaydıyla, 5 ayrı kıtada 60’dan fazla ülkede 3 milyonu aşkın kişiye ulaşmıştır. 

Evrensel öğretisine göre insan bedeni Evrensel akımını yedi ana merkezden yada “çakra”’dan alarak dengelenmektedir. Başlangıç Seviyesini bitiren kişinin çakraları %100 açılacaktır. Kişiye Dasira Narada Evrensel  transfer tekniği aktarılacaktır. Bu tekniğin düzenli olarak uygulanması sonucunda bağışıklık sistemi yükselecek ve güçlenecektir. Bu tekniği düzenli bir şekilde uygulayanlar; kanser, AIDS, bölgesel rahatsızlıklar, kan temizleme, boy uzatma, çeşitli akıl rahatsızlıkları, depresyon ve bir çok bedensel, zihinsel ve  rahatsızlıklara hem kendisi, hem ailesi, hem de diğer tüm insanlar için toplam 5 dakika gibi çok kısa bir sürede  transferi yapabilir hale gelecektir. Böylece tüm yaşayan varlıkların en küçük hücresine kadar bedensel ve ruhani gelişimine yardım etme amacıyla en yüksek seviyedeki kaynakları kullanılabilinecektir

Evrensel öğretisi toplam 20 seviyedir. Her seviye ayrı ayrı aktarılabilinmekle birlikte maksimum insana olabildiğince hızlı ulaşılabilinmesi amacıyla 7 ana seminerle verilmektedir; Başlangıç, Orta (Orta 1. ve 2. bölüm), İleri (İleri 1. ve 2. bölüm) ve Yüksek (Yüksek 1. ve 2. bölüm) seminerler. Her seminer tam ve bütündür. Bir önceki seminere katılınması ve başarılı olunması ile birlikte herkes bir sonraki seminere katılabilir. 

Başlangıç Seviyesinde Çakraların (Bedenin ana çakra merkezleri) %100 oranında açılması. Toplam 5 dakika süren Dasira Narada Evrensel transfer tekniğinin aktarılması. Çakra döndürme tekniğinin aktarılması ve 6. çakranın (üçüncü göz) kullanılmaya başlanması. Çakra renklerinin ve çakralara renk transfer metodunun aktarılması. 

Orta Seviyeden itibaren her turlu zihinsel ve bedensel problemi olanlara uzaktan sadece 1 dakika gibi çok kısa bir sürede transferi yapabilme yöntemi aktarılacaktır. Piramit yöntemi gösterilerek, gençleşme (Anti-Aging) başlayacak vücut toksinlerinden temizlenecektir. Ek olarak hayvanlar (Hayvancılık için), tarlalar, ormanlar ve ülkeler için transfer yeteneği gelişecektir. 

Yüksek Seviyede ilk insanın (Orijinal İnsan) beyninin kapasitesinin kullanımı aktarılacak ve kök Çakra %100 açılacaktır. Böylece 5 saniyede tüm dünya için transferi yapabilme kabiliyeti gelişecektir. 

Bu öğreti; tüm insanların eşitliğini tanımakta ve yaşadığımız dünyaya saygı duymaktadır. 

Bu öğretide herhangi bir ilaç kullanılmamakta olup tıbbi tedavi yerine kullanılmamalıdır.

Lütfen kayıt yaptırınız.

Ücret. 1200TL


Merkezimizde sunduğumuz, web sitemizde yer alan ve yolladığımız e-postalar aracılığıyla paylaştığımız bilgi ve danışmanlık daha güzel, huzurlu ve sağlıklı bir hayata doğru çıktığınız kişisel yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, farkına varmanıza yardımcı olmak, neşelendirmek ve ilham vermek amaçlıdır. Paylaştığımız hiçbir bilgi, merkezimizde sunduğumuz hiçbir çalışma, tanı, tedavi veya tıp danışmanlığı yerine geçemez. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren durumda bir tıp doktoru veya resmi yetkili bir uzmana danışmanızı tavsiye ederiz.

BU SEMİNERDEN SONRA NELER YAPABİLİRSİNİZ?

Başlangıç Seviye Semineri -1-5

Orta Seviye 1.Bölüm (Seviye 6, 7 & 8) Semineri

Orta Seviye 2. Bölüm (Seviye 9 & 10) Semineri

İleri Seviye Bölüm 1 (Seviye 11,12&13) Semineri

İleri Seviye Bölüm 2 (Seviye 14&15) Semineri

Yüksek Seviye Bölüm 1 (Seviye 16,17 & 18) Semineri

Yüksek Seviye Bölüm 2 (Seviye 19&20) Semineri

Etkinlikler

Bu eğitim için aktif bir etkinlik bulunmuyor. Aşağıdaki butona tıklayarak etkinlik takvimini görüntüleyebilirsiniz.

Etkinlik Takvimi

Payment

İrtibatta Olalım

Farkındalık Akademisi