Loading...

ThetaHealing® Game of Life - Yaşam Oyunuİçinizdeki sihirli kapasiteleri uyandırın

Psişik Yeteneklerinizi uyandırın veya hızlandırın 

Başarılı bir kariyer için içsel bariyerlerinizden arının

Bilinçsizce bloke etmiş olduğunuz bereket kapılarınızı açın

Bu seminere sevgiyle katılmaya davetlisiniz

Ön koşullar: Basic DNA-Theta Baslangic Semineri, Advanced DNA-Theta İleri Seviye Semineri

Sure. 3 Gun ThetaHealing Institute of Knowledge (THInK) bu yeni “The Game of Life”-Yasam Oyunu seminerini bir ThetaHealing® kursu olarak sunmakta gurur duymaktadir.

Bu yeni 3-gunluk seminer gercek yasam basari orneklerinden olusturulmustur ve belirli limitleyici dusunceleri kaldirip yerine yuzlerce hisler konulup yasam ve is hayatinda daha fazla basariya ulsamk icin tasarlanmistir.  Inanc Calismalari Kendinizi Ebeveyn zorunluluklarindan serbest birakin Travmalari birakin Toplum tarafindan kabul edilin Isyerinde baski ile basedin Sonsuz berekete kavusun Isinizi dilediginiz sekilde buyutun Basarmaya hazir olun Heyecanlanin Vizyon ve Yaratim Bu kurs Japonyada 2010 da ve THInK te 2011de basladi.

Hiroyuki Miyazaki (a.k.a. Hiro) Japonyanin Theta Healing temsilcisidir. Iki senede, Japonya ThetaHealing organizasyonunda % 900 buyume yasayarak reklamlarla birlikte ThetaHealing i Japonyadaki en populer sifa yontemi haline getirdi.ThetaHealing¬den evvel, Hiro 17 sene boyunca finansta calisti, buyuk projeleri yonetti. O gunlerde, Hiro is performansinin kisilerin limitleyici dusunceleri tarafindan etkilendigini kesfetti, ve ThetaHealing i kullanarak cok buyuk bir performans artisini basardi. Hiro herkesin ThetaHealing ile is performansinin gelistirmelerinin mumkun olduguna son derece inanmaktadir.

Önkoşul. Thetahealing Dig Deeper

BU SEMİNERDE NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

İnanç Çalışmaları

Kendinizi Ebeveyn zorunluluklarından serbest bırakın

Travmaları bırakın

Toplum tarafından kabul edilin

Arkadaş baskısından kurtulun

Sonsuz berekete kavuşun

İşinizi dilediğiniz şekilde büyütün

Başarmaya hazır olun

Heyecanlanın

Vizyon ve Yaratım

BU SEMİNERDEN SONRA NELER YAPABİLECEKSİNİZ?

Bu 3 günlük kurs, gerçek hayattaki başarı vakalarına göre tasarlanmıştır ve yaşamda ve işte daha büyük başarı elde etmek için belirli sınırlayıcı inançları ortadan kaldırma ve yüzlerce duyguyu aşılama fırsatı sunar. Vianna, maneviyat ve işi birleştirme çabası içinde Hiro ile ortaklık kurmuştur ve bu seminer, ThetaHealing tekniği aracılığıyla elde edilebilen çabanın ilk ürünlerinden biridir.

Geri Bildirimler

Etkinlikler

Bu eğitim için aktif bir etkinlik bulunmuyor. Aşağıdaki butona tıklayarak etkinlik takvimini görüntüleyebilirsiniz.

Etkinlik Takvimi

Payment

İrtibatta Olalım

Farkındalık Akademisi