Loading...

ThetaHealing® Soulmate/Ruh Eşi Semineri


İçinizdeki sihirli kapasiteleri uyandırın

Psişik Yeteneklerinizi uyandırın veya hızlandırın 

Başarılı bir kariyer için içsel bariyerlerinizden arının

Bilinçsizce bloke etmiş olduğunuz bereket kapılarınızı açın

Bu seminere sevgiyle katılmaya davetlisiniz

ThetaHealing® Ruh Eşi Günü & Semineri

İlişkiler bizim içsel hislerimizin ve davranışlarımızın dışarıya yansıyan taraflarıdırlar. İlişkilerin başarılı ve başarısız olmalarının sebebi şans değildir. İlişkiler bizim onlar hakkında olan değerlerimizin değiştikleri için değişirler. Bizim önceliklerimize göre ilişkiler daha olumlu veya daha olumsuz olacak şekilde değişirler. 

Biz “aşk bittiğinde” ne yaparız? İlişkimizi sonlandırırız ve bırakırız. Ama bunun sebebi tutku kaybolduğu için veya veya karşımızdaki kişi bize eskisi gibi davranmadığı içindir. Sebepler çoktur.. ama tek kesin olan birşey vardır oda... ilişkinin her zaman bilinçli veya bilinçaltında karşılıklı olarak bitmesidir. İlişkilerin bitme sebebi kişilerin pes etmeleri veya ilişkideki değeri görmeyi bırakmalarından kaynaklanır. Bunda bir yanlış yoktur, bazen yeni başlangıçların başlaması için bitişler gereklidir. Ama eğer ilişkiyi çalışır hale getirmek istesek ne olur? İlişkiyi yüceltmek için neler gerekir? 

Kabul etmek, affetmek, ve anlayış herhangi bir ilişkiyi iyi hale getirmek için yardımcı olurlar. Çoğu zaman biz bilinçaltımızda başkalarını kabul etmeyi seçmeyiz çünkü kendimizi kabul etmeyi bırakmışızdır. Herhangi bir kişiyi kabul etmek içimizde başlar. Kendinizi sevmezseniz başkasının sizi sevmesini nasıl bekleyebilirsiniz? Affetmek te bir anahtardır çünkü size geçmişteki yanlış anlamalardan kendinizi ve karşınızdakini salıvermenize izin verir. Siz hala olumsuz olanları tekrar tekrar yaşarken, yeni keyifli dakikalar nasıl yaratabilirsiniz?Ve son olarak, anlayış sizi birbirinizin ayakkabılarını deneyimlemenize izin verir. 

İlk olarak kendimizi keşfederek başlayabiliriz! Siz en büyük gizemsiniz! Kendi hakkınızda öğrenebileceğiniz herşeyi öğrenin. Neden bu şekilde yaşadığınızı öğrenin. Derinden içinize bakın. Zihninizi keşfedin. Herhangi bir ilişkinizde kim olmak istediğinize karar verin. 

Gerçek şu ki, başarılı bir ilişkiyi oluşturan pek çok element vardır, ama bunlar kuvvetli bir başlangıç için gerekenlerdir. İlişkilerinize su katın (koşulsuz sevgi) ve otları sürekli temizlemeyi unutmayın (geçmiş üzüntüler). Bu hayatınızda anlamlı, şahane deneyimlere uzanacak olan günlük bir uygulamadır.

Theta Healing ® Soul Mate – Ruh Eşi Semineri

Seminer Süresi: 2 gün

Bu seminerde sizin, sizinle en uyumlu ruh eşinizle beraber olmanız önündeki engellerin kaldırılması amaçlanmaktadır…

Bir yerlerde hayallerinizi paylaşacağınız, özel birinin olduğunu biliyorsunuz ama hala ona rastlamadıysanız…

Ya da şu anki ilişkinizin hayalinizdeki gibi olmasını istiyorsanız…

Ya da bir terapist olarak ruh eşleriyle buluşmak isteyenlere destek olmak istiyorsanız,

Birlikte Theta Healing® Tekniği ile bilinçaltı kalıplarınızı, inançlarınızı inceleyip; blokajlarınızı yok etmeye hazır mısınız?


Bir ruh eşiyle beraber olmanın mutluluğunu yaşamak ve yaşatmak isteyenleri bekliyoruz…

Program akışı:

· Ruh eşi nedir ?

· Ruh ailesi nedir?

· Ruh eşinin prensipleri

· Neden “en uyumlu” ruh eşi?

· Ruhların trajik buluşması

· Eski ilişkilerin enerji olarak bitirilmesi

· Ruh parçalarını geri alma

· Anne karnı şifası

· Monogami geni

· İlişkiler

· DNA ve cinsellik ilişkisi

· Ruh eşi yaratımı

· Hayatımıza çekme egzersizi

· Test edilecek inançlar ve yüklemeler

· 10 günlük ruh eşi meditasyonu

Eğitmen : Hümeyra Gürel 

Theta Healing® Certificate of Science Master Eğitmen

Ön şartlar: Theta Healing Advanced DNA – İleri Teknikler Semineri ve Theta Healing Dig Deeper – Daha Derin Kazma Semineri mezunu olmak

Theta Healing® Soul Mates Ruh Eşi Semineri, İzmir’de Hümeyra Gürel Joy Yaşam Merkezinde gerçekleştirilmektedir. İletişim bölümünden ayrıntılı adrese ulaşabilirsiniz.

Seminerlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve planlama için bize 0532-2173455 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.Önşartlar:1. Gün-Herkes katılabilir 2. Gün-Advanced DNA Mezunları

*Mevcut İlişkinizi

düzeltmek/iyileştirmek için

BU SEMİNERDEN SONRA NELER YAPABİLECEKSİNİZ?

Bu kurs, bir partnerde gerçekten ne aradığınızı bulmanın ve o güzel enerjiyi aramadan bile size çekmenin harika bir yoludur! Gelin, ilişkinizde neyin eksik olduğunu keşfedin ve özgüveninizi, ruh eşinizi bulmanıza veya o eski kıvılcımı yeniden yakmanıza yardım etmemize izin verin.

Etkinlikler

Bu eğitim için aktif bir etkinlik bulunmuyor. Aşağıdaki butona tıklayarak etkinlik takvimini görüntüleyebilirsiniz.

Etkinlik Takvimi

Payment

İrtibatta Olalım

Farkındalık Akademisi