Loading...

ThetaHealing® Sezgisel Anatomi


Önkoşul: Basic DNA ,Advanced DNA ve Dig Deeper mezunu olmak

Yetenekli bir Theta Uygulayıcısı olmak istermisiniz?

Bu seminerde Bedeninizdeki duyguları ve inançları adım adım, organ organ keşfedip, olumsuzları değiştereceğiz...

… bu inanılmaz Sezgisel Anatomi seminerine siz de katılın ve bedeninizin içini arındırın!

Theta Healing Tekniğinde 15 Gün süren böyle bir seminerimiz var. Peki nedir bu Sezgisel Anatomi? Bu tam anlamıyla bildiğiniz bir anatomi dersi değil. Bedenimizde kısaca organ ve sistemlerin fonksiyonlaryla bunlarda tutmuş olduğumuz duygulardan arınmak ile ilgili. Evet yanlış duymadınız. Bedenimizin her bir tarafında duygularımızı tutuyoruz. Bunlar fazlalaştıkça toksik hale gelip bu noktanın işlevini azaltıyorlar veya durduruyorlar.Peki böyle bir seminere katılmanın değeri ne? Hayatınız boyunca çocukluk dahil, hatta atalardan gelen pek çok olumsuz duyguyu dönüştürdüğünüzde bedeniniz daha da sağlıklı hale geliyor, yaşamdaki mutluluk artıyor. Hastalanmalar azalıyor. Yaşamdaki maddi manevi akış daha kolaylaşıyor, hafifleşiyor. Yoğun bir zihinsel, duygusal, detoks yani. Bu neden önemli? Geçmişten, özellikle atalardan getirdiğimiz pek çok duygunun izlerini genetikte bedenimizde tutuyoruz. Örneğin bir veya birkaç organ alınmış ise bir sonraki veya daha sonraki jenerasyonlarda bunların izleri olabiliyor. Bunları taşımak zorunda değiliz. Bu bir seçim. Artık dönüştürme şansımız var. Siz de yaşamınızda büyük bir dönüşümü seçiyorsanız bekliyoruz. BU SEMİNERDE NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

Teta Teknigi Sezgisel Anatomi seminerinde olaganustu insan bedeninin sezgisel olarak cok yakindan taniyacaksiniz. 

Beden okumada yeteneklerinizi ilerletip kendinizi ve baskalarini sifalandirmak icin birikmis olajn enerjisel duygulardan arinacaksiniz. 

Hastaliklari olusturan inanclari belirlemek icin her bir beden sistemi ile calisacagiz. Siz hangi hastaligin hangi organ ve beden bolumleri ile ilgili olduklarini ve bunlari nasil degistirip sifalandirmayi ogreneceksiniz. 

Bu seminer size uyguladiginiz kisinin ozgur iradesini nasil onore edebileceginizi ve olumsuz hislerin bedende ne kadar yer isgal ettiklerini farketmenizi ogretir. 

Mantar, bakteri, virus, parazitler ile ilgili olan programlari ogrenip bunlari salivermeyi ogreneceksiniz. 

Beden icinde gormeyi ve baska ogrenciler ile birlikte alistirmalarda birlikte-yaratmayi ogreneceksiniz.Bu seminer insan bedeninin kompleks halini kesfetmenizde yardimci olarak belirli resimleri, gosterimleri icerir. 

Bu muhtesem Sezgisel Anatomi seminerinde sezgilerinizi yogun bir sekilde arttirip kendiniz ve baskalari uzerinde calismak icin yeteneklerinizi gelistireceksiniz. 

Siz dahada netlestikce, uygulama yaptiginiz kisiler uzerinde calismaniz kolaylasacaktir. Uzun suredir bilincli olarak veya bilincaltinizda size hizmet etmeyen, tasimis oldugunuz his ve konulari yok edin.

Bu seminerden sonra, siz daha kuvvetli ve saglikli bir sifaci olacaksiniz. 

Bu seminerden sonra DNA 3 Seminerine katilabilirsiniz! 

Theta Healing Master i olmak isteyenler icin bu gereklidir!

BU SEMİNERDEN SONRA NELER YAPABİLECEKSİNİZ?

Öğrenciler ne kadar net olursa, müşterileri ve kendileri üzerinde çalışmaları o kadar kolay olur. Her sistemde öğrenci çok uzun zamandır taşıdığı duygular, zorluklar ve sorunlarla karşılaşacaktır. Bu seminer, Yaradan'ın şifacıları yetiştirmesi için tasarlanmıştır. Bu seminerden çıkan arkadaşlıklar sonsuza kadar sürebilir. *Kısmi burs imkanları için istekte bulunabilirsiniz.Geri Bildirimler

Etkinlikler

ThetaHealing® Sezgisel Anatomi Uluslarası Uygulayıcılık Semineri

ThetaHealing® Sezgisel Anatomi Uluslarası Uygulayıcılık Semineri

Başlangıç: 02.10.2023 10:00
Bitiş: 22.10.2023 17:00
Yer: İzmir & Online

30000 TL

Etkinliğe Kayıt Ol

Paylaş:

Thetahealing Sezgisel Anatomi Uygulayıcılık Semineri

Thetahealing Sezgisel Anatomi Uygulayıcılık Semineri

Başlangıç: 04.12.2023 18:00
Bitiş: 24.12.2023 23:00
Yer: Online & İzmir

30000 TL

Etkinliğe Kayıt Ol

Paylaş:

Etkinlik Takvimi

Payment

İrtibatta Olalım

Farkındalık Akademisi