Loading...

ThetaHealing® Online İlişkilerinizi Geliştirin-Sen & Yakın Çevren Semineri


ThetaHealing® Online İlişkilerinizi Geliştirin-Sen & Yakın Çevren Semineri

Süre: 2 gün

Sürekli büyüyor ve gelişiyoruz ve büyüme sürecinde çevremizdeki insanlarla sağlıklı bir destek sistemine ve ilişkiye sahip olmak çok önemlidir. Hayatta güvenle ilerleyebilmemiz ancak doğru destek ekibiyle olur.

Bu seminer, hayatınızı gerçekten değiştirecek ve sizi, yakın çevrenizin bir parçası olması gereken ve doğru ve benzer düşünen insanları kendinize çekmeye başlamak için nasıl çalışacağınız konusunda netlik ve anlayış vererek ilerlemeye hazırlayacaktır.

Sen ve Yakın Çevren, en iyi arkadaşınızın kim olması gerektiğini bilerek, etrafınıza doğru insanları koyarak, hayatınızın her alanında başarılı bir şekilde ilerlemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bu seminerde size yakın çevrenizi nasıl tanıyacağınızı ve çevrenizdeki insanların hangi düzeyde gelişim gösterdiğini nasıl ayırt edeceğinizi öğreteceğiz. Size zihnin farklı aşamalarını göstereceğiz: Çocuk aşaması, ebeveyn aşaması ve taç veya büyük ebeveyn aşaması.

Şifacılar olarak, sürekli cesaretlendirilmeye ihtiyaç duyan insanlarla çevriliyseniz, çok yakında tükeneceksiniz. Bu nedenle, yakın çevrenizdeki bazı insanlar size geri veren kişiler olmalıdır.

Hangi zihinsel gelişimde olduğunuzu görmek için bir teste gireceksiniz. Ardından, olmak istediğiniz yere ulaşmak için ne yapmanız gerektiğini öğreneceksiniz. 

Size yakın çevrenizin neden bu kadar çok değiştiğini, neden arkadaşlarınızı değiştirdiğinizi ve kendinizi dünyaya geri verebilmeniz için şarj olmak ve iyi hissetmek için etrafınızı ne tür arkadaşlarla sarmanız gerektiğini öğretiyoruz. 

ÖNKOŞUL:ThetaHealing® Derin Kazı Semineri

Etkinlikler

Bu eğitim için aktif bir etkinlik bulunmuyor. Aşağıdaki butona tıklayarak etkinlik takvimini görüntüleyebilirsiniz.

Etkinlik Takvimi

Payment

İrtibatta Olalım

Farkındalık Akademisi