Loading...

Online EMF Dengeleme Teknigi /Online EMF Balancing Technique-(1-4)

Siz de EMF Uygulayıcılık Semineri'ne katılın ve EMF Dengeleme Teknigi uygulayıcısı Olun!

Bir EMF Uygulayıcısı Nedir?

YETKİLENDİRİLMİŞ UYGULAYICILAR

Yetkilendirilmiş Uygulayıcı Aşama I-IV – tekniğin ilk dört (I-IV) aşamasının temel bilgilerini öğrenmek amacıyla 6-günlük bir eğitimi tamamlamış ve ardından bir Denetleyici Öğretmenin gözetimi altında stajını yapmıştır. Staj sırasında, tekniğin ilk dört aşamasını uygulamadaki ustalığını ve tekniği uygulamanın altında yatan prensiplerin anlaşıldığını kanıtlamıştır.

NASIL bir EMF Uygulayıcısı Olabilirsiniz?

1. 6 Günlük Online EMF Dengeleme Teknigi (1-4) Eğitimine Katılın

2. Üç aylık Uzaktan Denetim ile stajınızın sonunda EMF Dengeleme Teknigi (1-4) Uygulayıcılığı Sertifikasını alınOnline EMF Dengeleme Teknigi /Online EMF Balancing Technique-(1-4)

Bir EMF Dengeleme Seansının diğer öğretilerden farkı nedir? Hiçbir şekilde sorun/problem dile getirilmez. Seans yapılır ve çekirdek enerjinin dönüşümü izlenir. Kişinin siztemi dengelendikçe hastalıklar, problemler otomatik olarak ortadan kalkar... ve kişinin potansiyeli ortaya çıkar.Siz Dünyaya getirmiş olduğunuz ancak şimdiye kadar ortaya çıkarmadığınız hangi potansiyellere sahipsiniz? Ortaya çıkarma zamanınız geldi mi? Seanslar birebir veya online yapılır.

Özgürlüğün anahtarı, tümüyle bedenimde mevcut olmaktır.”- EMF Dengeleme Tekniği -Aşama 1 Niyetleri..

EMF Seansları şimdiye kadar beni en çok topraklayan seanslardan biridir.

EMF Uygulayıcılık Eğitimi (1-4) Toplam 6 Gündür, ayrı günlerde alınabilinir.

GÜN1:The Universal Calibration Lattice® - Evrensel Uyum Kafesi - (UCL) Atölye ÇalışmasıThe Universal Calibration Lattice® - Evrensel Uyum Kafesi - (UCL) Atölye Çalışması

İnsan bilinci evrimleşmektedir ve bu evrim enerji anatomimizde yansır.

The Universal Calibration Lattice (UCL), enerji anatomimizde bulunan bu sistem, varlığımızın özünden ışımaktadır.

Bu atölye çalışması, en aydınlanmış yaşantımızı birlikte-yaratmada UCL'nin bilincimizi ve yetilerimizi nasıl etkilediğinin anlaşılmasına deneyimsel bir giriştir!

Sabah

Universal Calibration Lattice'in neye benzediği ve nasıl çalıştığına ilişkin bilgilendirici bir kısa tanıtım.

Uyumlanma işleminin ve sitemin yeni dinamiklerinin anlaşılması. Kişisel gelişiminizde ilerlemek ve evriminizi hızlandırmak için bu bilgiyi pratik amaçlı kullanabilirsiniz. Kendinin farkına varır, onun genel dinamiklerine yeniden-uyumlanırsınız!

Öğledensonra

Bütünlüğünüzün eşsiz kalıplarını onurlandıran enerjisel uyumlamaların gerçekleştirildiği işlevsel bir öğledensonra.

Alternatif Temizliği, berrak bir birlikte-yaratım alıştırmasının öğrenilmesi.

Odanın ya da dünyanın her yanına en...... gönderme alıştırması.

Güçlendirici, sevecen ve besleyici bir EMF Balancing Technique Tanıtım Seansı vermeyi ve almayı öğrenin.

Bu 1-günlük atölye çalışması kendi başına bile değerli bir deneyimdir. Ama aynı zamanda hem Kişisel Gelişim Eğitiminin ilk adımı, hem de EMF Balancing Technique'in Yetkilendirilmiş Uygulayıcısı olmanın ilk adımıdır.

Sınıfta Size Verilecek Materyaller

- Çalışma Kitabı

GÜN:2-6

Aşama I-IV Eğitimi

Bilincin Evrimleşmesi

Süre: 5 gün

Önkoşullar: UCL Atölye Çalışmasının Tamamlanması

Bilincin bu evrimine, EMF Balancing Technique'in ilk dört aşamasının uygulandığı deneyimlerle ulaşılır. Eğitim sırasında her öğrenci dört aşamanın her birini alacağı gibi, yine eğitim sırasında dört aşamanın her birini de uygulayacaktır.

1. Aşama - Bilgelik ve Duygular

Kafayla kalbi dengeler, gerginliğin azalmasına neden olur, özgürlük ve iyilik halinin sistemsel kalıbını sağlar . Sistemsel dengeyi hissedin ve kafayla kalp arasındaki bağlantıyı besleyin. Dengelenme işlemine izin vermesi ve bu işleme katılması için alıcıdan sözlü izin almayı içerir.

2. Aşama - Kendini Yönlendirme ve Destekleme

Bu seans, eski duygusal sorunlara yerleşmiş enerji blokajını zarif bir biçimde salıverir ve Kişisel Güçlenme Prizması'nın fark edilmesine yol açar. Bu seans, geçmişinizi, gelişiminizi destekleyen bir süreç olarak görmeniz için sizi cesaretlendirir ve geçmiş, sizi geri tutan bir çapa olmaktan çıkar.

Duygusal sorunlar zarif bir biçimde salıverilir. Ortaya çıkan yeni bakış açısı, Benliğin kendi içinden gelen yönlendirme ve desteğin farkındalığını sağlar ve daha fazla en...... kullanılabilir kılar.

3. Aşama - Öz Enerjiyi Yaymak

Öz en....... yaymak, günlük yaşantınızda içsel bilgeliğinizin daha sık tezahür etmesini sağlar. Öz sistemin farkında olmak, kendi gerçeğinizde durmanızı cesaretlendirir.

İçinizden gelen bilişlerin sıklaşmasına izin verir. Kalp merkezi yoluyla ifadenin daha mükemmelleşmesine izin vererek sistem merkezlerini uyumlar. Günlük yaşamda gücünüzün özüne sahip çıkın.

4. Aşama - sistemsel Başarı

Bu "son" dengelemede, Kişisel Potansiyellik Prizması yoluyla gelecekteki benliğiniz ile bir bağlantı ve iletişim kurulur, geleceğin potansiyel sistemin şimdiki gerçekliğinizde tezahür etmesi sağlanır. Kişisel Potansiyellik Prizmasıyla dengelenme, gelecekteki benliğinizle dinamik, yaratıcı bir bağlantıyı ve iletişimi tetikler.

Bunun size sağladığı yararlar!

EMF eğitimi "sistemdel duyarlılığınızı" arttırır ve kişisel gelişim işlemini hızlandırır. Bu sistemsel dili öğrenmek ve yorumlamak, engin ve yeni bir hizmet sağlar, çünkü bu dil, yumuşak, güçlü, besleyici bir yoldan insanın en.... bedenindeki bağlantı kurulmamış bilgeliğin kapılarını açar.

Eğitim sırasında, çalışmanın her bir aşamasıyla bağlantılı en..... kalıplarına doğrudan uyumlanırsınız. Bu güçlü uyumlanma, eğitimin kısa bir sürede tamamlanmasını sağlar.

Gerek alıcının en.... kalıplarının, gerekse sizin kendi en..... kalıplarınızın dengelenmesine yardımcı olan bu elektromanyetik sistemi nasıl yönlendireceğinizi ve bu sistemin ince akışına nasıl izin vereceğinizi öğrenirsiniz.

Bu eğitimde sunulan bilgi ve öğrenilen seanslar, uyguluyor olabileceğiniz her türlü yöntem ya da öğretiyi tamamlar ve genişletir.

NASIL bir EMF Uygulayıcısı Olabilirsiniz?

1. 6 Günlük Online EMF Dengeleme Teknigi (1-4) Eğitimine Katılın- Ücret. UCL Gun1-Usd90, Gün 1-3- (herbiri)usd180,  Aşam 4-usd270- Toplam.usd900

2. Üç aylık Uzaktan Denetim ile stajınızın sonunda EMF Dengeleme Teknigi (1-4) Uygulayıcılığı Sertifikasını alın. Ücret. Usd825EMF Dengeleme Teknigi -1-4 SEANSLARI

Bir EMF seansı nedir?

Bir EMF Balancing Technique® seansı, kişinin kendi elektromanyetik sistem alanını (EMF elektromanyetik alanın kısaltmasıdır) ve onun içindeki kalıpları deneyimlemesidir.

Her seans yaklaşık bir saat sürer. Alıcı masaj masasında yatarken, uygulayıcı zarif Tai Chi benzeri hareketler yapar. Bu hareketlerin çoğunda uygulayıcının elleri, alıcının bedenini 60 cm'lik mesafeden tümüyle kuşatan Universal Calibration Lattice'den geçer. Uygulayıcı, seans sırasında, sistem akışını kolaylaştırmak amacıyla zaman zaman ellerini yumuşak bir biçimde bedene koyar.

Her seans, UCL'nin güçlenmesiyle sonuçlanır, ve onun sürekli daha büyük bir elektriksel şarj taşımasına olanak sağlar. Her seansın işlemi her seferinde aynı olsa da, uyumlanma (ya da güçlendirme), seansı alan kişiye özgü benzersiz bir biçimde gerçekleşir. Uyumlanmayı belirleyen, alıcıların kişisel elektromanyetik yapılarının bir ifadesi olan içsel bilgelikleridir.

Sistem alanı, siz rahatça masaj masasına uzandığınızda dengelenmeye başlar.

Evrensel Sistem, uygulayıcının ellerinden ve sizin sistem anatominizden akmaya başladığında, önce enerji alanı "hazırlanır". Bu, sıcaklık ve ürperme hissine eşlik eden bir gevşeme duyusu yaratabilir. (not: bu, evrensel enerjidir, uygulayıcının kişisel enerjisi değil)

Ardından enerji lifleri uzatılmaya başlandığında, "temizleme" işlemi başlar. Sistem liflerinin yumuşak bir biçimde çekildiği hissi, çok da seyrek görülen bir şey değildir. Bu, Universal Calibration Lattice'in enerji sisteminde gerçekleşen uyumlanma işleminin bir parçasıdır.

Bu işlemin arkasından gelen "dengeleme" işleminde, uygulayıcı, ellerini çeşitli sistem merkezlerine (çakralara) koyar. Bu dokunuş, sık sık bedende algılanabilir ısı değişikliklerine neden olur ve son uyumlamalara ya da Sistem seansını "bitirmeye" geçilir. Bu yayılmacı olmayan işlemin eşsiz özelliklerinden biri de, daha geleneksel olan sıcak "şifa" sistemine sıklıkla eşlik eden serin ya da soğuk bir sistem akışının meydana gelmesidir.


Neden bir EMF seansı almalı?

İnsanların bir EMF Balancing Technique seansına gelmesinin, gevşemek arzusundan, "şifalanma" arzusuna ya da kendini anlama arzusuna kadar türlü nedenleri vardır.

Her seans, sistem anatomisi ile güçlü bir yeniden-uyumlanma sağlar, ki bu da, Universal Calibration Lattice'i güçlendirir.

SEANSLAR

İlk dört aşamayı sırasıyla aldıktan sonra, bu ilk dört aşamayı dilediğiniz gibi yineleyebilir, ya da, yine sırasıyla yapılması gereken 5. - 8. Aşamalarla devam edebilirsiniz.

1. Aşama - Bilgelik ve Duygular

Bu seans gerginliği salıverir ve yeni özgürlük ve iyilik kalıplarını yerleştirir. Kafayla kalp arasındaki sistemsel dengeyi deneyimleyin.

2. Aşama - Kendini Yönlendirme ve Destekleme

Bu seans, geçmiş olarak adlandırdığımızın sistemin sınırlılıklarını zarif bir biçimde salıverir, ve Kendini destekleme ve Kendini yönlendirme farkındalığını sağlar.

3. Aşama - Öz Sitemi Yaymak

Öz sistemi yaymak, günlük yaşantınızda spiritüel zeka akışının artmasını yüreklendirir. Ruhunuzun benzersiz ifadesine ilişkin yeni anlayışları ve içgörüleri deneyimleyin.

4. Aşama - Sistemsel Başarı

Bu dengelemede, Kişisel Potansiyellik Prizması yoluyla gelecekteki Benliğiniz ile bir bağ ve iletişim kurulur, ve gelecekteki potansiyel sistemin şu anki gerçekliğinizde birlikte-yaratılmasına kanallık edilir.

Bir EMF Dengeleme Seansının diğer öğretilerden farkı nedir? Hiçbir şekilde sorun/problem dile getirilmez. Seans yapılır ve çekirdek sistemin dönüşümü izlenir. Kişinin sistemi dengelendikçe hastalıklar, problemler otomatik olarak ortadan kalkar... ve kişinin potansiyeli ortaya çıkar.Siz Dünyaya getirmiş olduğunuz ancak şimdiye kadar ortaya çıkarmadığınız hangi potansiyellere sahipsiniz? Ortaya çıkarma zamanınız geldi mi? Seanslar birebir veya online yapılır.

Özgürlüğün anahtarı, tümüyle bedenimde mevcut olmaktır.”- EMF Dengeleme Tekniği -Aşama 1 Niyetleri..

EMF Seansları şimdiye kadar beni en çok topraklayan seanslardan biridir-H.G

Bunun size sağladığı yararlar!

EMF seansları  "sistemsel duyarlılığınızı" arttırır ve kişisel gelişim işlemini hızlandırır. Bu sistemsel dili öğrenmek ve yorumlamak, engin ve yeni bir hizmet sağlar, çünkü bu dil, yumuşak, güçlü, besleyici bir yoldan insanın sisteminş bedenindeki bağlantı kurulmamış bilgeliğin kapılarını açar.

Seanslar online veya karşılıklı yapılmaktadırlar.


EMF Dengeleme Teknigi -1-8 SEANSLARI

İzlenimler

Öğrenciler, yeni seansları, ve Aşama V-VIII sınıflarındaki deneyimlerini anlatıyorlar:

"Kim olduğumun özgün rezonansının, varlığımın her bir iplikçiğinde, lifinde var olduğunu deneyimledim."

"Sevgi ve güven ortamı, aile hissi, harika bir rezonans oluşturdu; Sistem düzeyindeki yükselme etkileyiciydi - 44 üstatlık niteliğini (ve daha fazlasını) geliştirmenin sonsuz olasığı gerçekten inanılmaz

"5.-8.Aşamalar, 1.-4.Aşamalarda oluşturulan temeli sürdürüyor ve derinleştiriyor. Ben, yaptığımız çalışmayı neden bu şekilde yaptığımızı şimdi anlıyorum - harika."

"5.-8.Aşamalar, kalıpların içine kalıplar yerleştirerek, üstatlığın uygulanması için çok büyük bir yol açıyor... Sunulan her seans, alıcının seçtiği nitelikleri temel aldığı için benzersiz, muhteşem!"

"5.-8.Aşamalar, sorular, sistem seansı, ve (kart olarak sunulan 45 resmin yardımıyla) günlük yaşamda uygulanacak üstatlıklar yoluyla, içimizin derinliklerine götüren bir başka spirali harekete geçiriyor. Deneyimlediğim en derin çalışma."


Etkinlikler

Bu eğitim için aktif bir etkinlik bulunmuyor. Aşağıdaki butona tıklayarak etkinlik takvimini görüntüleyebilirsiniz.

Etkinlik Takvimi

Payment

İrtibatta Olalım

Farkındalık Akademisi