Loading...

Aşk için Kutsal Aktivasyonlar


Aşk için Kutsal Aktivasyonlar

*Yeni bir Aşk Arıyorsanız...

*Aldatıldıysanız ve Nasıl Geçer ki Bu Aşk Acısı Diyorsanız...

*Defalarca Kazık yediyseniz ve artık yeter diyorsanız..

*Mevcut Aşkım daha da keyifli olsun diyorsanız...


AŞK için AKTİVASYONLAR

Aktivasyonlar telefon/skype üzerinden yapılıp 2 adet 45 dakikalık görüşme şeklinde yapılmaktadır.

Aşk Aktivasyonlarını almadan evvel bu aktivasyonların titreşimini daha uzun süre tutabilmeniz için ön hazırlık olarak 

Tercihen:

1-İlk 12 Aktivasyonu alın.

https://www.facebook.com/KutsalAktivasyonlarsacredActivations


2-Theta Healing Başlangıç Seviye Eğitimini alın.

3-Yukarıdakileri yapamıyorsanız lütfen aşağıdaki 3 Ücretsiz Aktivasyonu Dinleyin & Kabul edin.


ÜCRETSİZ 1. KUTSAL AKTİVASYON GÜNEŞ DİSKİ AKTİVASYONU-İnternette

http://www.youtube.com/watch?v=pZfFqf33Pc8


ÜCRETSİZ 2. KUTSAL AKTİVASYON (Yeni Sıra ile 4.) DÜNYA ANA AKTİVASYONU-İnternette

http://www.youtube.com/watch?v=KEnYZdBEMQI


ÜCRETSİZ 3. KUTSAL AKTİVASYON 

MUSA KODU AKTİVASYONU-İnternette

https://www.youtube.com/watch?v=2XUVxKGMrro


Bu linkten istediğiniz zaman, isteğiniz kere seyredebilirsiniz, her izlediğiniz farklı açılımlar yaşayabilirsiniz.

Bu aktivasyonlar toplu şekilde bilinçaltınızdaki kalıpları ortaya çıkarıp sizi toplu düşünce kalıplarından özgürleştirirler ve algılarınız açılır.Teta Bilinçaltı seminerine katılmış olanlar daha farklı boyutta açılım yaşayabilirler.

Eğer 2-3 ay içinde yoğun duygular yaşarsanız yapılan aktivasyonla ilgili teta seansı yapmanız tavsiye edilir.Aktivasyonu her tekrar ettiğinizde kalanlar temizlenir.

Bir kristal veya taşınız varsa aktivasyon sırasında ekstra topraklanma için kullanabilirsiniz.

İsa Bilinci Fardındalığı“Aktivasyonu

İsa Bilinci Farkındalığı” aktivasyonu hayatınızda ve etrafınızdaki durumlarla mucizeler yaratmanız için sizi güçlendirir. Buna ek olarak bu sizin kaIbinizi şifalandırır, sizi şükran ile doldurup sizi kendinizi yargılamadan salıverir, kendiniz ve tüm yaşam için sevgiye getirir. Benim gördüğüm sizin iki çakranızın birleşip 7. Seviye sistemine bağlanmasıdır. 


1-İçsel Çocuk Tekrar Bağlantı Aktivasyonu

Bu aktivasyon diğer yaşamlari galaksiler ve boyutlarda bırakmış olduğunuz parçaları geriye alır. O hayatta parçanızıın kalmasına sebep olan travmaları temizler. Bu hayatlardaki gücünüzü geriye getirir kişisel gücünüzü geriye almanız ve temizlemeniz için kalıp inançlarınızı yüzeye çıkarır.


2-Meryem Ana Aktivasyonu

Bu aktivasyon diğerleri'nin sevememe durumları ve onların kim oldukları ile ilgili her düzeyde farkındalık verir. Siz bir Annenin sevgisinin farkındalığına getirildiğinizde ve dünyada diğer kişileri sevme kabiliyetinizi engelleyen blokajlarınızı temizlediğinizde, herkesi yargısız sevme durumuna ulaşırsınız.


3-Orijinal Işık Lisanı Aktivasyonu

“Orijinal Işık Lisanı” aktivasyonu konuştuğumuzda bizim yaşamla “sevgi içinde” olmamızı ve başkaları ile bir çatışma içinde olduğumuzda bir kişi için gerçeği ve onların gelişimini bilmemizi, bunun yanında kendimize karşı dürüst olmamızı ve kendi gücümüzü onore etmemizi sağlar.Serif Melekleri bana bu aktivasyonda yardımcı olurlar ve onların enerjisinde olmak muhteşem’dir.


4-Kutsal Seks Aktivasyonu

Kutsal Seks Aktivasyonu iki ruhu bir araya getirip ikisinin birleşimi ile çok fazla sevgi yaratır ve onları birbirleri işçin daha yüksek bir anlayış ve sevgi seviyesine getirir. Bu aktivasyonun doğası sizi Yaratıcı’nın size ve tüm insanlığa olan sevgisi’nin sevinci ve bilişi ile birleştirir.Kreatif özelliği ie size zihinlerinizin birleşimi ile daha yüksek bir güç için sevgi ve bilişi yaratmanız için izin verir. Bu aktivasyonu aldığınızda yaratılacak bağlardan dolayı sizin tek eşli bir ilişkide olmanız tavsiye edilir. Bu daha yoğun bir seks seansı isteyenler için değil, aşık olanlar içindir. Eğer bekarsanız ve kendinizi seviyorsanız, bu size doğru ruh eşini çağırmanıza yardımcı olur çünkü içinizdeki sevginin özü yükselecektir. Çok fazla kişiden ilgi görürseniz şaşırmayın. Sadece cinsel ilişkiye girmeden evvel onları tanımak için kendinize zaman vermeyi hatırlayın ve onların sizin en yüce hayrınıza olduklarından emin olun.


5-Ruh Eşi Aktivasyonu

Ruh Eşi Aktivasyonu yaşamboyu olan inançları, yargıları, travma ve ruh eşlerinden olan aldatmaları temizler. Bu sizin doğru ruh eşinizi onunla gelecek korkusundan özgür olarak sizin onu hayatınıza almanız için açar. Bu aynı zamanda bir ruh eşiyle ilişki hakkında toplu bilinci, dinsel inançları ve genetik inançları temizler. Bizim birçok ruh eşimiz vardır ve bu sizin bu hayatınızda en destekleyici ve besleyici olan ruh eşi ile hizalanmanıza izin verir.


6-Yin-Yang Aktivasyonu

Bu aktivasyon sizin erkek ve dişil enerjinizi dengeler. Biçok kadının erkek enerjisinde olup para kazanmaya çalışıp “evin erkeği”olmaya çalışıyorlar. Bu kadınlardan bir kısmı bunu yapıyorlar çünkü eşleri çok fazla dişi enerjisindeler. Bu bize bu yaşamımızda herhangi bir enerjide aşırı olmamız gerekmeden dengede erkek ve kadın rolleri oynamamızı sağlar. Erkek için, bu aynı zamanda onun dengelenmesini sağlar, ve yönetmek gerekmeden almaya açık olmasını sağlar.


7-Koşulsuz-Sevgi-Tekrar Bağlantısı Aktivasyonu

Bu aktivasyın sizi Dünya Ana etrafındaki koşulsuz sevgi grid sistemine bağlar. Koşulsuz Sevgi içinde olmak gerçekten inanılmaz'dır, bu kendimiz ve başkaları hakkında yargı içinde olmamamızdır. Buradaki hedef korku ve acı çekme grid sistemini bir bezelye kadar minimize edip koşulsuz sevgiyi grid sistemini bir karpuz kadar genişletmektir.Bu olduğunda, bu gezegendeki savaşlar biitecektir; biz bu inanılmaz enerji ve sevgiye bağlı olduğumuzu bilerek birlikte çalışacağız.


8-Aile Dizimi Aktivasyonu

Bu aktivasyon sizin aillenize karşı olan öfke, yargı, suçluluk ve nefretinizi temizler. Aile sevgisinin nasıl hissedildiğinin gerçek hissini size verir. 


9-Aile Kast Sistemi

Bu aktivasyon sizi genetik, kültürel, dinsel inançlardan özgürleştirir Çok yeterli/iyi veya yetersiz/yeteri kadar iyi olmamakla ilgilidir.Bu dünyada Evren vatandaşı olmanız için sizi hizalar. Kendinizi veya başklarını yargılmadan.Hangi milliyetten olursanız olun, parayla büyümüş olan veya olmayan.Bu sizin arkadaşlarınızla sizi hizalayıp, nasıl büyütülmüş olursanız olun iyi hissetmenizi sağlar.

3 ÜCRETSİZ AKTİVASYONU ALDINIZ MI?

Etkinlikler

Payment

İrtibatta Olalım

Farkındalık Akademisi