Loading...

JAAS-Innerspeak-İçsel Benle İletişim Uygulayıcılık Eğitimi-Online


JAAS-Innerspeak-İçsel Benle İletişim Uygulayıcılık Eğitimi-Online

JAAS (Jean Adrienne Sistemi) /InnerSpeak (İç Benlikle Konuşma) Yöntemi yaşamımızı olumsuz etkileyen ve kendilerini yaşam alanlarımızda tıkanıklıklar, hastalıklar, fobiler, tekrarlanan kalıplar, istenmeyen kimlikler vb. şeklinde ortaya koyan etkileri kolay ve huzurlu bir şekilde geride bırakabilmemizi sağlayan bir arınma ve bütünsel şifa yöntemidir. Inner-Speak şimdiki yaşamımızı doğrudan etkileyen ancak çeşitli yaşam süreçlerinde oluşmuş olabilen (ki bunlar yine şimdiki yaşamımız, ruhumuzun başka yaşamları, atalarımızın yaşamları, paralel yaşamlar vb. olabilmektedir) travmatik olguların, karmik dengesizliklerin ve sistem alanımızdaki psişik faaliyetlerin sistemin kaynağında dönüştürerek yaşamımızın iyileşmesini ve sistem frekansımızın yükselmesini sağlar. Herkesin kolaylıkla kendine ve başkalarına yönelik uygulayabileceği pratik ve etkili bir yöntemdir.


JAAS-Inner-Speak, psikolog, eğitmen ve şifacı Jean Adrienne Miller tarafından sezgisel esinle geliştirilmiş bir yaşam sistem arındırma yöntemidir. Inner-Speak arzu etmediğimiz bir şekilde yaşamımızın bir alanında tıkalı kalmış olmamıza yol açan veya yaşamımızda çeşitli sorunlar olarak kendini gösteren ve dolayısıyla öz gücümüze ulaşmamızı engelleyen etkilerin, Yüksek Benliğimizin (veya üst bilincimizin) rehberliğinde, 144 dosyadan oluşan bir dosya protokolü ve  kinesioloji kullanılarak, kolayca ve huzurlu bir şekilde değiştirilmesini sağlar. Yaşamımızı olumsuz etkileyen blokajlar ve sorunlar, genellikle çeşitli yaşam süreçlerindeki yaşanmışlıklara verilen tepkilere ait, iç benliğimiz veya bilinç dışımızdaki eski, uygun olmayan, yanlış programlardır. Bu etkilerin kaynaklandığı yaşam süreçleri, bizim şu anki yaşamımız olabileceği gibi, sıklıkla sistemimizin geçmiş yaşam süreçleri veya atalarımıza ait başka yaşam süreçleri, hatta bazen de ruh grubumuzun üyelerine ait yaşam süreçleri veya paralel boyutlardaki yaşam süreçlerimiz olabilmektedir. Bazen de yaşamımızdaki olumsuzluklar ve tıkanıklıklar sistem alanımızda eklenti şeklinde var olan parazit , psişik saldırılardan veya ışığa geçiş yapamamış  etkilerinden kaynaklanabilmektedir. JAAS-Inner-Speak şu anki yaşamımızı olumsuz etkileyen bu etkilerin kaynaklandığı kaynak yaşam sürecinin ve olgunun saptanmasına ve etkinin kaynağında değiştirilmesine olanak sağlar; bu yapıldığında etki tüm zamanlar için değiştirilmiş olur ve etkinin üzerimizdeki döngüsü sonlanarak yaşamımızın bu etkiden özgürleşip şifalanması ve gerçekliğimizin değişmesi sağlanır.

JAAS-InnerSpeak eğitimi gerçek anlamda bir Güçlendirme Eğitimi’dir; çünkü hem yaşam yolumuzu yönlendirmede içsel rehberimiz olan Yüksek Benliğimiz’le iletişim kurabilmenin basit ve kolay bir yolunu bize öğretir (InnerSpeak eğitiminde kinesiyoloji-kas testi yoluyla bunun nasıl yapılacağı öğretilmektedir), hem de ihtiyaç duyduğumuz zaman başka birine gereksinme duymadan kendi arınmamızı kendimiz yapabilmemizi sağlar. Böylece her birimizin sahip olduğumuz gücümüze ulaşmamızı olanaklı kılar.

İçinde bulunduğumuz Yükseliş sürecinde başka yaşamlardan ve bu yaşamımızdan gelen yaraları iyileştirmemiz hepimiz için çok önem taşıyor, çünkü Yükselişi gerçekleştirebilmemiz için öncelikle karmamızı temizlemiş ve ondan özgürleşmiş olmamız gerekiyor. InnerSpeak yöntemi de buna hizmet eden ve yaşam misyonumuzun yolunda yürüyebilmemize olanak veren güçlü bir araç olarak bizlere sunuluyor.


Bu eğitim yöntemin geliştiricisi Jean Adrienne'in verdiği şekliyle verilecek ve eğitimin sonrasında katılımcılara Jean Adrienne tarafından onaylı sertifika verilecektir.


JAAS-Inner-Speak Nerelerde Kullanılabilir?


• Yaşamımızın sorunlu olan veya istediğimiz gibi gitmeyen belirli bir alanındaki tıkanıklıklara yönelik,

• Yaşamımızda sürekli yinelenen olumsuz yaşam kalıplarına veya istemediğimiz bir kimliği üstlenip yaşamakta olmamız durumlarına yönelik,

• Bedensel, duygusal veya zihinsel rahatsızlıklara yönelik,

• Yaşam sistemimizin düşük olması, yaşamımızda nedeni belirsiz bir sıkıntı yaşamamız veya yaşam amacımızı kaybetmiş gibi hissetmemiz şeklindeki durumlara yönelik,

• Çeşitli korkularımız/fobilerimize yönelik,

• Kişilerden veya mekanlardan parazit sitemleri ve eklentileri temizlemek yönelik.


JAAS-Inner-Speak Güçlendirme eğitimi şunları içerir:


• JAAS-Inner-Speak ve gücümüzü uyandırmaya yönelik bilgiler,

• Evrensel yasaları ve etkilerini anlamak,

• Epifiz ve hipofiz bezlerinin aktivasyonu,

• JAAS-Inner-Speak protokolü – temel kinesioloji,

• JAAS-Inner-Speak dosyaları, Inner-Speak Güçlendirme el kitabı,

• Bir seansın nasıl gerçekleştirileceği.

JAAS-Inner-Speak eğitimi almak için herhangi bir şart yoktur, dileyen herkes bu uygulaması kolay ve basit olan arınma yönteminin eğitimini alabilir. Inner-Speak Güçlendirme eğitiminden sonra kendiniz, aileniz, arkadaşlarınız ve başkaları için iyileştirici Inner-Speak seansları yapabilir hale gelirsiniz. Inner-Speak eğitimi, her şeyden önce, içsel gücünüzü elinize almak ve yaşam misyonunuzun yolunda yürümenizi kolaylaştırmak adına kendinize yapabileceğiniz önemli bir yatırımdır.

Etkinlik Zoom/whatsapp üzerinden yapılacaktır. (www.zoom.us-programını indirebilirsiniz)

Kolaylaştırıcı: Hümeyra Gürel

Tel: 0532 2173455

JAAS ile Yapılmış olan Çalışma Kayıtları

BU kayıtları linklerden satın alıp arınma yaşayabilirsiniz.

*Yetersizlik

*Deri Hastalıkları-Eczema vs

BU SEMİNERDEN SONRA NELER YAPABİLİRSİNİZ?


Bu seminden sonra 6 ay boyu-unca pratik yapabilir aynı zamanda uygulayıcılık yapabilirsiniz. Sonra seçerseniz 2. Seviye semineri alabilirsiniz. Bu sadece Jean Adrienne tarafından verilmektedir.


Etkinlikler

Payment

İrtibatta Olalım

Farkındalık Akademisi