Loading...

Kutsal Aktivasyonlar (Sacred Activations) Uygulayıcılık Eğitimi-1-Online


Kutsal Aktivasyonlar (Sacred Activations) Uygulayıcılık Eğitimi-1-Online

2012'de Dünyadaki ilk 4 Kutsal Aktivasyon Uygulayıcısından biri olduktan sonra  2016'da da Dünyada ilk yapılan Eğitimci eğitiminin 12 Eğitmen arasında oldum. Tamra aracılığı ile gelmiş olan bu sistemlere minnettarım. Çok yakında Uygulayıcılık Eğitimi Türkiyede daha sık olucak. Şimdiye kadar yapmış olduğum, kullanmış olduğum sistemlerin oldukça kuvvetlisi...Siz de yaşamınızı değiştirmek istiyorsanız bekliyoruz.. Daha iyisi nasıl olur? Daha başka neler mümkün?

Kutsal Aktivasyonlar her defasında kazı yapmadan kökteki en derin inançları ortaya çıkararak kolaylıkla arındırırlar. Bu uygulayıcılık seminerinde llk 30 Kutsal Aktivasyonun Uygulayıcısı Olun... Önkoşul Yoktur. İlk 3 Ücretsiz Aktivasyonu 1-3 kez dinlemeniz katkı olur.

KİLİSE KOLEKTİF BİLİNCİ

Kilise Kollektif Bilinci bana Portekiz’de iken verildi. Yaratıcı bana bir kiliseye gitmemi söyledi. İçerideyken, Yaratıcı’nın tüm Dünyadaki kiliseler hakkında gerçeği ve anlayışının nin bana verileceği söylendi ve ben geçmiş yaşamlarda toplu bilinç tarafından yerleştirilmiş olunan Yaratıcı’yı bilmek için kilise için acı çekmekle ilgili herhangi bir yemin, değer, veya kontrattan özgürleşecektim.

MERYEMANA AKTİVASYONU

Bu aktivasyon size diğer kişilerin sevememe farkındalığını ve onların tüm düzeylerde kim olduklarının anlayışını verir. Bir anne’nin sevgisinin farkındalığına getirilip sizin dünyadaki diğer kişileri gerçekten sevebilmenizi durduran inançları temizlediğinizde, siz herkesi yargı olmadan sevebilecek duruma gelirsiniz.Dünyamızın değişebilmesi için bu durumda olmak önemli olduğuna inanıyorum.

BAĞIMLILIKLAR AKTİVASYONU

Yaratıcı bana bu aktivasyon hakkında söylediğinde ben Güney İtalya’da denizde yüzüyordum. Çikolata’ya olan bağımlılığımdan vazgeçmek için hazırmıyım diye soruldu. Ben “Evet, hazırım”dedim. O zaman hergün çikolata yiyordum ve eğer büyük bir parça çikolata aldıysam hepsini bitiriyordum. Bağımlılık Aktivasyoonu yapıldığında enerjimin pineal bezinden çıktığını gördüm ve Yaratıcı bana bunun konulduğunu söyledi. Yaratıcı bana bunun her türlü bağımlılıklarda yardımcı olduğunu söyledi.:

o İstifleme   o Korku    o Kendini Kurban Etmek      o Drama     o Seks    o Uyuşturucu

GEZEGENSEL DİZİMLEME AKTİVASYONU

Gezegensel Dizimleme aktivasyonu Aralık 2012’de oluşmuş olan kayma ile bizi hizalar. Gezegenler hizalanıyor ve bu aktivasyonlar size gelecekteki ay ve yılları geçirirken kolaylık, güvende olmanızı sağlayıp Dünya Ana üzerinde herşeyin mükemmel olduğunun bilişini verir. Bildiğiniz gibi, dünyamız 5,126 + seneden beri böyle bir kayma yaşamamıştır.

KUTSAL MAVİ KOPYA AKTİVASYONU

Kutsal Mavi Kopya Aktivasyonu size gerçek benliğinizle ve yaşamdaki amacınızla ilgili yardımcı olarak size bunu gecikmeden izlemeniz için güven ve korkusuzluk sağlar. Bu size Dünya’da ne yapmanız gerektiğinin bilişini verir.

OLAĞANÜSTÜ YARATICI GEN AKTİVASYONU

Bildiğiniz gibi Dünya değişiyor ve para sistemimiz ve kendimiz ve ailemiz için Gelecekte maddi destek olma dahil tüm eski paradigmalar kayıyor. Yaratıcı Olağanüstü Gen aktivasyonu sizi grup ve bağlantı düşüncesinden özgürleştirir ve Yaratıcı’nın gerçeğine bağlarve size para geni verir. Bütün bunlara ek olarak size güvende olduğunuzun ve hayatınıza bir yaratıcı olduğunuzun bilişini verir ve havadan para veya neye ihtiyacınız varsa bunu yaratabileceğinizi söyler. Kendiniz ve aileniz için yiyecek yaratabilirsiniz. Size Herşeyin Yaratıcısı ile herşeyin mümkün olduğunun bilişini verir.

KÜLTÜREL YARALARDAN ÖZGÜRLEŞME

Derin, gizli kalmış yaralanma, birkaç jenerasyondur aynı değer sistemleri, inançlar, limitler, davranışlar, deneyimler, tavırlar ve rollerle birbirlerine bağlı olarak kollektif ruh’ta çapalanmış olan... DNA’nın veya morfogenetik alanlarda atalar hafızasına kilitlenmiş bu görünmez program, kişiyi kaynakları, tespit edilmesi veya çözümlemesi zor olan mental, duygusal, fiziksel, veya spiritüel rahatsızlık durumları yaratır. Bu size hayatta kalmak için acı çekmeniz gerektiğinin hissiyle bırakır ve bu hayatta kalmanın bir mücadele olduğunu…Siz bunun grup bilincinden özgürleşmeye hazırmısınız?

YAŞAM GRİDİ AKTİVASYONU

Yaşam Gridi aktivasyonu etrafınızda koruyucu bir kalkan yaratır, sizi radyasyonun zararlı ışınlarından, ses dalgalarından ve pineal bezinizi ve Kundalini Enerjinizi kapatmak ve sizi matrikste kontrolde tutmak için atmosfere konulan diğer zararlı kirleticilerden korur.Bu aktivasyon sizi tüm bunlardan arındırır! Birisini aktive ettiğimde gördüğüm birisinin tüm aura alanınızdaki “ışıkların ağı”nı avlamasıdır ve bu zararlı enerjiler zehirler sizden atılıp sizi güvende tutup ruhunuzun gerçeğine uyanık tutmaktadır.Bu aktivasyonlar aynı zamanda hem müşteriilerinizin hem de etrafınızdaki kişilerin enerjilerini arınfdırmanıza yardımcı olurlar.

YARATICININ GERÇEĞİ AKTİVASYONU

Creators Truth: this is an activation and deactivation; it unplugs you from the human grid of fear. As you may know, we are all connected in a grid that surrounds the earth so; we pick up on the group consciousness. Creator’s Truth removes you from the fear and plugs you into the 5th denominational grid system now in place around the world. “The Truth”, so you can be in your power and the truth, free of being controlled by the fear of the group consciousness.

DÜNYADAKİ CENNET AKTİVASYONU

Bu aktivasyon sizi sizden daha evvel gelmiş olanlar ve dünya’ya, ve bu gezegendeki kız ve erkek kardeşlerimize kötü davrananlar için acı çekmek için yapmış olduğunuz herhangi yemin, karma ve kutsama ‘dan salıverir.Ben bu aktivasyonu aldığımda ayaklarımın etrafındaki zincirlerin salıverilmesini gördüm. Bu nasıl oluştu? Tanrı’ya bu aktivasyonun ne anlama geldiğini sorduğumda, “sen cehennemde yaşıyorsun… Ben bu bir aktivasyon değil ve bununla ilgili hiçbirşeye dahil olmak istemiyorum!dedim. ‘Sen Cehennemde yaşıyorsun’ diye ikinci kez Yaratıcının bana Cehennemde yaşadığımı söylediğini duydum, ilk kez İngiltere’de Chalets Garden’daydı-bahçede uzanan Mary ve Saint Michael lay hatları üzerindeydim. Bunun hakkında Yaratıcıya sordum ve o bana bu aktivasyon ile bu etkiden özgürleşebileceğimizi söyledi ve buna “Dünyadaki Cennet”olarak adlandırabileceğimizi söyledi, böylece işte burada! Bu aktivasyon 7. Seviyede yapılır.

AYDINLANMA AKTİVASYONU

Aydınlanma bu aktivasyon sizin tüm geçmiş yaşamlarınızı hatırlamanızı ve gelecek yaşamlarınızı görmenizi sağlar. Siz bir “ışık beam”i olarak gerçekten kim olduğunuzla ilgili bir anlayışınız oluşur. Bu size hayatlarınızın tüm hatıralarını verir, ve bu realiteyi bırakıp yolculuğunuzdaki bir sonraki yer veya bir sonraki bedene gittiğinizde bunları yanınızda alabileceksiniz.

ORİJİNAL IŞIK LİSANI AKTİVASYONU

“Orijinal Işık Lisanı” aktivasyonu konuşurken bizim yaşam ‘a “aşık” olmamızı ve bir kişi için gerçeği ve onların gelişimini bilmemizi ve aynı zamanda başkaları ile çelişki içinde olduğumuzda kendimizle hakikat içinde olup kendi gücümüzü onurlandırmamızı sağlar. Serafin Melekler bana bu aktivasyonda yardımcı olurlar ve onların enerjilerinde olmak gerçekten muhteşemdir.

TANRI KODLARI AKTİVASYONU

Tanrı Kodları aktivasyonu sizin dünyayı Yaratıcı’nın gözleriyle görmenize izin verir, böylece 3D dünyasından görmenizi ve tüm varlıklar için sevgi içinde olmanızı sağlar. Bu aktivasyonu aldığımda bu gezegende olan her bir olay’ın herşeyin hayrına ve bizim tam anlamıyla gelişimimiz için olduğunu anladım.Bizim tanımladığımız şeytani ve kışkırtıcı oppressive Devletin aslında bizim kendi gücümüze uyanmamız için kendi rollerini oynadıklarını görebiliyordum.

Ben aynı zamanda anladım ki buna biz izin verdik , uyandığımızda ve bunun öğrenimimiz için bir illüzyon olduğunu bildiğimizde, o zaman bu kaybolacaktır ve değişim içindekilerin yerine insanlık ünitesini bir olarak yardım etmek için hazır olanlarla değiştirilecektir.Ben bu aktivasyonu yaparken bedenin içinden parlak bir ışığın bedeni soldaki fotoğrafta olduğu gibi sevgi içinde aydınlatmasını görüyorum.

YAŞAM ÇİÇEĞİ AKTİVASYONU

“Yaşam Çiçeği” aktivasyonu sizin yaratımlarınızı daha evvele göre 100 kere daha fazla hızlandırır.Bu aktivasyon tüm onüç Çakra Sistemlerini ışıklandırır.Sizi topraklandırıp, üstbenliğinizle bağlantı içinde olmanızı sağlar. Bunun hakkında daha fazla bilgi için Yaşam Çiçeği’nin Eski Sırları kitabını okuyabilirsiniz.*Yaradan'a Öfke, *Zıt Kutuplar, *Spiritüel Ego'dan Özgürleşmek, *Ruh Eşleri, *Ego'nuzla arkadaş olun, *Zaman Çizgileri ve Paralel Evrenler,*Kurban/Fail, *Güven

Kutsal Aktivasyonları deneyimlemek istiyorsanız Video bölümündeki 3 Ücretsiz Aktivasyonu dinleyip kabul edin. Kutsal aktivasyonları her dinlediğinizde alanınızda 10 Gün-6 ay boyunca çalışırlar ve her dinlediğinizde farklı düzeyde arınma yaşarsınız.Kilise Kollektif Bilinci bana Portekiz’de iken verildi. Yaratıcı bana bir kiliseye gitmemi söyledi. İçerideyken, Yaratıcı’nın tüm Dünyadaki kiliseler hakkında gerçeği ve anlayışının nin bana verileceği söylendi ve ben geçmiş yaşamlarda toplu bilinç tarafından yerleştirilmiş olunan Yaratıcı’yı bilmek için kilise için acı çekmekle ilgili herhangi bir yemin, değer, veya kontrattan özgürleşecektim.

İSA BİLİNCİ FARKINDALIĞI AKTİVASYONU

“İsa Bilinci Farkındalığı” aktivasyonu hayatınızda ve etrafınızdaki durumlarla ilgili mucizeler yaratmanız için sizi aktive eder. Buna ek olarak bu kalbinizi şifalandırır, sizi şükran ile doldurur, sizi kendinize karşı yargı’dan serbest bırakıp kendize ve tüm yaşama karşı sevgi ile doldurur.Gördüğüm iki kalp çakrasının birleşmesi ve bunlar 7.seviye enerjisine bağlanıyorlar. İsa bana bu aktivasyonda yardımcı olur.

 SÜPER DNA AKTİVASYONU

“Super DNA” aktivasyonu, bu zamanda gezegene gelen yeni gelişmiş jenerasyonunki ile eşleşebilmeleri için DNA seviyelerinizi geliştirir. AIDS ile doğan çocuklar aktive edildiklerinde ve birkaç sene sonra test edildiklerinde, AIDS hastalığının kaybolduğu ve DNA’larının “Super DNA”ya dönüştükleri gözlemlenmiştir. Bu onlara hastallıklara karşı koruma sağlamış gözükmektedir. Bunun hakkında bu kitaptan daha fazla bilgi alabilirsiniz – Yaşam Çiçeği’nin Eski Sırları Kitabı .

MUSA KODU AKTİVASYONU

Musa Kodu, bana Musa’nın koymamı istediği isimdir. Bu Aktivasyon hücrelerinizi şarj eder ve sizi gençleştirir, yeniden canlandırma böylece daha fazla enerjiniz ve berrak düşünme gücünüz olur.Bu aktivasyonla rüyalarınıza odaklanıp onları gerçekleştirmek çok daha kolaydır. Eğer benim videolarımın sürecini takip ettiyseniz benim son birkaç aylardaki görünüşümün farkettiğini gözlemleyebilirsiniz. Ben daha genç görünüyorum, gözlerimde bir parıldama var ve çoğu zaman enerji dolu hissediyorum. Enerji için almış olduğum B12 ve diğer başka takviyeleri almayı bıraktım çünkü onlara artık ihtiyacım kalmadı.

GÜNEŞ DİSKİ AKTİVASYONU 

Güneş Diski Aktivasyonu ( “Sun Disc Dial” ) Dünya’nın mevcut değişimlerini daha fazla kolaylıkla geçirmenizi sağlar.Bu aktivasyon DNA’nızın gelişimini Gaia gezegeninin 3D boyutundan 5D boyutuna ve ötesine yeni kristalin seviyelerle bağlantılı olarak hızlandırır. Spiritüel Kütüphanede söylenildiği gibi, bu aktivasyon DNA’nızı arttırır, 12. Boyuta yükseltir. Lord Metatron bu aktivasyonda bana yardımcı olur.Benim için, bu aktivasyon verildiğinde, ertesi sabah 4.00’te Herşeyin Yaratıcısı’ndan mesaj aldım ve beni uyandırıp kitabımı yazmaya başlamamı söyledi. Beni tanıyan herhangi birisi bilir ki benim çok fazla gramer ve yazı yazma zorluklarım vardır. Son 8 senedir kitabımı yazmayı denemiş olmama rağmen başarısız oldum. Şimdi, birkaç ay sonra, nerdeyse “Tanrıyı Dinlemeyi Öğrenmek”adındaki kitabımı bitirdim.

SENİN KUTSAL GÜCÜN AKTİVASYONU

Gerçek Kutsal Gücünüzde olarak tüm korkularınızdan arının ve olacağınız yaşam gücü olun, böylece dışarı çıkıp kim olmanız gerekiyorsa olun. Bu aktivasyonun en son yapılması gerekir, çünkü bu aktivasyonu tutabilmeniz için çok daha yüksek frekansların titreşiminde olmanız gerekmektedir.

DÜNYA ANA AKTİVASYONU

Dünya Ana Aktivasyonu sizi bizim bu evimiz dediğimiz şahane yerin tüm elementlerine bağlar. Bu sizin hepimizin bağlı olduğunun bilişinde topraklanmanıza yardımcı olur; sizi periler,ağaçlar, çiçekler ve su’ya bağlar; ve sizi hayvan arkadaşlarınıza daha çok yakınlaştırır. Üst benliğinize bağlanmanız için, ilk olarak Toprak Ana’ya bağlanmanız önemlidir. Bana bu aktivasyon hakkında ilk kez aylar evvel İskoçya’da bir ormanda yürürken bilgi verilmişti – bu aktivasyonu entegre edip aktive etmem söylenildi, ve yaptığımda, bunu alırken etrafımda ve Finn’in etrafında periler gördüm. Bu çok muhteşem bir deneyimdi çünkü benim aynı zamanda tüm hayvan periler hakkında farkında olmamı sağladı.

ÜÇÜNCÜ BOYUTUN SİMYASI AKTİVASYONU

Bu aktivasyon sizi 3. boyutların korku, acı çekme ve kontrol etme'sinden bağlantınızı keser ve sizi 5. boyutun koşulsuz sevgi'sine bağlar. Sizin ilüzyon inanç sistemlerini salıvermenizi ve gerçeği İsa Bilincinin sevgisi ile anlamanıza izin verir. Kendi gücünüzde durmanıza ve gerçeğinizi konuşmanıza yardımcı olur.

KAHRAMANMISINIZ? AKTİVASYONU

Siz başkaları için mi yaşıyorsunuz? Diğer kişilerin hayatları ve duyguları sizinkinden daha mı önemli? Başkalarının hep sizden önce gelmeleri mi size öğretildi? Birçok kişi, özellikle şifacılar, başkları iççin kendilerini kurban ve feda etmeleri gerektiğini programladılar – kendileri için hiç önemli olmadıklarını. Bu aktivasyon sizi Kahraman olma Toplu Bilincinden bağlatınızı keser.Süreçte başkaları tarafından kullanılmanıza veya yokedilmenize izin vermeden başkalarını sevip onlara bakabilirsiniz!

PARA GENİ AKTİVASYONU

Bu Bereket Yasalarındandır. Bu aktivasyon Bereket Yasalrı tarafından getirilen Para Genini ve kodlarını aktive eder, Sizi 5. Boyutun koşulsuz sevgi ve bereket yasalarına bağlar. Bağlanın ve hayatınızın değişmesini seyredin.

YEMİNLER, ANTLAR, KONTRATLAR AKTİVASYONU

Bu aktivasyonun gücü sizi gerçekten geçmişten özgür bir insan haline getirmektir.

MARY MAGDALENE AKTİVASYONU

Mary Magdalena, huzur kraliçesidir ve size huzur hissini verir.Kutsal Aktivasyonlar her defasında kazı yapmadan kökteki en derin inançları ortaya çıkararak kolaylıkla arındırırlar.

KUTSAL SEKS AKTİVASYONU

Kutsal Seks Aktivasyonu iki ruhu biraraya getirerek onları birleşen enerjisiyle çok fazla sevgi yaratır ve onları birbirleri için daha yüksek bir anlayış seviyesine ve sevgi seviyesine getirir. Bu aktivasyonun doğal kalitesi sizi sizin ve tüm insanlık için varolan yaratıcının sevgisinin bilişinin coşkusu ile birleştirir. Bu size yaratıcı nitelikler getirir ve ve zihinlerdeki daha büyük bir gücün biraraya geldiğini bilerek size sevgi yaratma hissini verir.Bu aktivasyonu aldığınızda aranızda oluşacak bağlardan dolayı, tek eşli bir ilişkide olmanız tavsiye edilir. Bu sadece daha yoğun bir seks seansı isteyen kişi için uygun olmayıp aşık olanlar içindir. Eğer bekarsanız ve kişisel-sevginiz varsa, bu size doğru ruh eşini çağırmanıza yardımcı olur çünkü içinizdeki sevginiz yükselecektir. Eğer çok fazla ilgileneni çekerseniz şaşırmayın. Sadece onları tanımak için kendinize zaman verin ve yakınlaşmadan önce onların sizin için en yüksek ve en iyi hayrınıza olduklarından emin olun...

AİLE DİZİLİMİ AKTİVASYONU

Aile Dizilimi Aktivasyonu inanılmaz güçlü bir aktivasyondur. Sizi ailenize karşı olan öfkenizi, yargınızı, suçluluğunuzu temizler.Gerçek bir ailenin sevgisinin nasıl hissedildiğinin geröek bilişini verir. Bu aktivasyondan sonra, aile ilişkilerinde ve dinamiklerinde inanılmaz yeni durumlar olabilir.

İÇSEL ÇOCUK YENİDEN BAĞLANTISI

İçsel Çocuk Yeniden Bağlantısı Aktivasyonu ruhunuzun diğer yaşamlarda, galaksilerde ve boyutlarda kalmış olan parçalarını geriye alır. Bu parçalarınızın diğer zamanlarda ve yerlerde kalmalarına sebep olan travmaları temizler; o yaşamlardan gücünüzü geriye alır; ve sizin temel inançlarınızı kendi kişisel gücünüzü geriye almanız için hizalar.


30 KUTSAL AKTİVASYONUN UYGULAYICISI OLUN

1. Bağımlılıklar

2. Üçüncü Boyutun Simyası

3. Kahraman mısınız?

4. İsa Bilinci Farkındalığı/Yaşam Çiçeği

5. Kilise Kolektif Bilinci

6. Toplu Yaralardan Özgürleşmek

7. Kreatif Gen

8. Aile Dizimi

9. Musa Kodu/Yaşam Ağacı

10.Dünyadaki Cennet

11. Illuminasyon/Aydınlanma

12. İçsel Çocuk Tekrar Bağlantısı

13. Yaşam Gridi

14. Lord Metatron (Güneş Diski Aktivasyonu)

15. Mary Magdalena

16. Para Geni

17. Dünya Ana

18. Meryem Ana

19. Orijinal Işık Lisanı

20.Gezegensel Dizimleme

21. Yemin, Antları Bırakın

22. Kutsal Mavi Kopya

23. Kutsal Güç

24. Kutsal Seks

25. Super DNA

26. Tanrı Kodları

27.Avebury-Stonehenge

28.Yaratıcı’nın Gerçeği

29.Kanayan Kalp

30.Yaşam Çiçeği

3 ÜCRETSİZ AKTİVASYONU ALDINIZ MI?


BU SEMİNERDEN SONRA HANGİ KUTSAL AKTİVASYONLAR EĞİTİMLERİNİ ALABİLİRSİNİZ?

Eğitimler

1-Kutsal Aktivasyonlar UygulayıcılıkOnline Semineri-2 Gün-(30 Aktivasyon)-7500 TL

2-Master Uygulayıcılık Online Semineri -4 Gün-(150 Aktivasyon) usd.1497

3-Mastering the Masters-2 Gün (50 Aktivasyonu sınıfa verme Eğitimi) usd597

Eğitmenlik-1.Seviye.(27 Aktivasyon) -2 Gün-$2,497.00

(Önşart.Practitioner Path, Master Practitioner Training, Medical Intuitive Practitioner Training, and Mastering the Master)

Eğitmenlik-2.Seviye $3,400.00 (Tüm Aktivasyonlar)

(Önşart.The Advanced, Master, Mastering the Master, Akashic Records and Medical Intuitive Training )

Geri Bildirimler

Etkinlikler

Bu eğitim için aktif bir etkinlik bulunmuyor. Aşağıdaki butona tıklayarak etkinlik takvimini görüntüleyebilirsiniz.

Etkinlik Takvimi

Payment

İrtibatta Olalım

Farkındalık Akademisi