Loading...

Kurumsal Eğitimler

İŞYERİNİZDE NE KADAR MUTLUSUNUZ?


Zihninizde mutluluk başladığında tüm hayatınıza yansır ve hem kişisel mutluluğunuz artar hem de işyerinizde çok daha verimli olabilirsiniz.

KURUMSAL EĞİTİM SEMİNERLERİ

STRES YÖNETİMİ EĞİTİMİ


Bu Eğitim, kişinin yaşam kalitesini ve doğru orantılı olarak da iş üretim verimliliğini arttırmayı hedeflemektedir. Çoğu zaman iş yoğunluğu, zaman darlığı, yaşam standartları vb. birçok etken üzerimizde bir baskı oluşturur ve stres yaratır. Bu stres hem kişisel ilişkilerimizi hem de profesyonel anlamda çalışma performansımızı olumsuz etkiler. Stres Yönetimi Eğitimi sayesinde hem etrafınızdaki stres faktörlerini azaltmayı hem de onlarla başa çıkarak yaşam ve iş trafiğinizi daha keyifli bir hale getirme yetinizi geliştireceksiniz. Stres artık karar mekanizmanızı etkileyen, sizi sürekli ikilemde bırakan, odaklanmanızı güçleştiren ve yaşam kalitenizi düşüren bir etken olmaktan çıkacak.


LİDERLİK ve ETKİLİ YÖNETİCİLİK EĞİTİMİ


Yönetim kadrosundan beklenen nedir? Pratik çözüm, güçlü bir motive etme ve iletişim kabiliyeti. Bütün bunları ancak verimli, çalışanı koruyan bir sistem kurarak ve kişisel anlamda yeterli kazanımlara sahip olarak yapmak mümkün. Liderlik ve Etkili Yöneticilik Eğitimi bütün bu kazanımları ve çok daha fazlasını size katacak, sizi rakiplerinizden bireysel ve kurumsal anlamda bir adım taşıyacak…


BAŞARILI LİDERLİK İÇİN EMPATİ YETENEKLERİNİN ARTTIRILMASI

Ekibinizi daha iyi anlamak, daha kolay iletişim kurmak neye benzerdi? Ekinbini en iyi şekilde motive edebilen yönetici iş verimliliğini de arttırabilir.Neler mümkün?


İŞYERİNDE NEŞE & MUTLULUK

Mutlu ve keyifli olmayan çalışanlar ve yöneticiler diğerlerini de etkiler ve performans düşebilir. Sürekli neşeli ve keyifli olmak için zihinsel arınma gerekir.

***

*Başka Konu başlıkları için iletişim kurabilirsiniz. Zihninizde mutluluk başladığında tüm hayatınıza yansır ve hem kişisel mutluluğunuz artar hem de işyerinizde çok daha verimli olabilirsiniz. Tüm eğitimler Online da verilmektedir.


Kurumsal Eğitimler Hayatınıza ve İşinize Neler Katabilir?

*Empati Yeteneği

*Daha iyi iletişim

*Yöneticim Becerileri

*Stres Yönetimi

*Verimlilik

Performans Artışı

*İşyerinde Mutluluk

*Keyifi İletişim


KONAKLAMALI KURUMSAL EĞİTİMLER

Keyifli bir Spa Otelinde veya Tarihi gezilerle birleştirebileceğiniz bir Haftasonu Eğitimine Ne dersiniz? Hem sizi hem ekibinizi motive edecek bu seçenekler için iletişim kurabilirsiniz.

Etkinlikler

Bu eğitim için aktif bir etkinlik bulunmuyor. Aşağıdaki butona tıklayarak etkinlik takvimini görüntüleyebilirsiniz.

Etkinlik Takvimi

Payment

İrtibatta Olalım

Farkındalık Akademisi