Loading...

Hümeyra Gürel ile Bireysel Seanslar
Hümeyra Gürel ile Bireysel Seanslar

Hümeyra Gürel değişik sezgisel teknikler kullanarak sezgisel olarak alanınızdaki sınırlayıcı bilinçaltı kalıplarını tespit ederek bunları dönüştürür. Niyet ve teslmiyet esas olduğu için bu teknikler uzak yakın aynı derecede çalışır.

Hümeyra Gürel değişik sezgisel teknikler kullanarak sezgisel olarak alanınızdaki sınırlayıcı bilinçaltı kalıplarını tespit ederek bunları dönüştürür. Niyet ve teslmiyet esas olduğu için bu teknikler uzak yakın aynı derecede çalışır.
Hümeyra Gürel yaklaşık 1998'de Hindistan'da gitmiş olduğu bir ashram deneyimi sonrası ilk Reiki ve TM Eğitimi alarak Enerjisel Metodlarla tanışmıştır. Daha sonra Breathwork Nefes tekniği ile çalışmış uygulayıcı olmuştur. 2005'te EMF ve ThetaHealing teknikleriyle çalışmaya başlamıştır. daha sonra Evrensel Enerji (SHY), Hücresel Temizlik ve birçok tekniğin hem uygulayıcısı hem de Eğitmeni olmuştur. Evrensel Enerji'de 20. seviyeye ulaşan Türkiyede sayılı kişilerdendir. Teknikleri öğrendiğinden beri Homeopati ile birlikte 7/24 kendisi ve yakın çevresi üzerinde uygulamaktadır o bakımdan sezgisel olarak inanılmaz şekilde yol almıştır. Özellikle hastalıklar ve derin blokajlar ve travma üzerine yoğunlaşmıştır. Seanslarda en sık kullanmış olduğu teknikler Thetahealing, Access, Kutsal Aktivasyonlar, Psişik Ameliyat, Kozmik Enerji, Jean Adrienne Arınma Sistemi, Sacred Stars Healing (Kutsal Yıldızlar) , IOPT ve Konstelasyon tekniklerini kullanmaktadır. Sacred Stars Healing (Kutsal Yıldızlar) Tekniği onun kanal olmuş oldıuğu bir tekniktir. Hümeyra Gürel 'den alacağınız 1 seansın etkisi yaklaşık 3 seans gibi yoğundur ve etkisi ile en az 3 aya kadar açılımlar yaşarsınız. Seanslar siz belirtmediğiniz sürece birden fazla teknik içerir. Size en uygun çözümleme hangi teknik getirecekse onlar kullanılır. 

BİR OTURUMDA NE BEKLEYEBİLİRSİNİZ?

Hümeyra ile seanstan ne elde etmeyi umduğunuzu tartışacaksınız. Hümeyra daha sonra istediğiniz sonucu elde etmenizi engelleyen sınırlayıcı kalıpları, inançları ve enerjileri belirleyecektir. Bunu sezgisini kullanarak ve sizinle konuşarak yapacak. Daha sonra düşüncelerinizi, hislerinizi, sınırlayıcı inançlarınızı ve arzu ettiğiniz sonuçları elde etmenizi engelleyen sistem kalıplarınızı temizlemek için doğrudan İlahi kaynak sistemine bağlanmak için meditatif Theta bilinç durumuna girecektir.

SIK SORULAN SORULAR

KAÇ OTURUMA İHTİYACIM OLACAK?
Theta Healing, genellikle kısa sürelerde radikal hızlı değişiklikler yapabilen inanılmaz bir şifa yöntemidir. Bununla birlikte, seanslar başlamadan önce kaç seansa ihtiyaç duyulacağını tahmin etmek imkansızdır. İhtiyaç duyacağınız seans sayısı seanslardan ne elde etmek istediğiniz, bir şeyi iyileştirmeyi mi yoksa hayatınızı iyileştirmeyi mi umuyorsunuz gibi farklı faktörlere bağlıdır.

BİR OTURUMA HAZIRLANMAK İÇİN NE YAPMAM GEREKİYOR?
Seansınıza hazırlanmak için lütfen seanstan ne elde etmek istediğinizi düşünün ve etkili bir şekilde kas testi yapabilmek için tamamen su aldığınızdan emin olun. Kas testine aşina değilseniz ve daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, lütfen Hümeyra Gürel'in İsteyin Ki Olsun kitabını satın alın.

DÜNYANIN HER YERİNE  RANDEVULAR
Hümeyra, şu anda dünyanın neresinde olursanız olun, Whatsapp ile bire bir oturumlar gerçekleştiriyor. Whatsapp ile yapılan oturumlar, yüz yüze yapılanlar kadar etkilidir. Ayrıca İzmirde vetya gittiği şehirlerde sınırlı sayıda yüz yüze görüşme yapıyor.

İPTAL POLİTİKASI
Randevunuzu iptal etmek veya değiştirmek için 48 saat önceden bildirimde bulunmanız gerekir, aksi takdirde seansı ödemeniz gerekecektir.

BİREYSEL SEANS ÇEŞİTLERİ

Bireysel Seans çeşitini belirtmediğiniz sürece Hümeyra sizin durumunuz için en uygun olanı seçecektir.

BİREYSEL SEANSLAR

 • THETAHEALING SEANSI
 • JEAN ADRIENNE ARINMA SEANSI ŞİFASI
 • KOZMİK ENERJİ SEANSI
 • KOZMİK ENERJİ DİLEK SEANSI
 • ACCESS SEANSI
 • ACCESS SOP SEANSI
 • RECONNECTIVE HEALING -TEKRAR BAGLANTI SEANSI
 • THE RECONNECTION -UYGULAMASI (Karşılıklı-En az 1-3 Reconnective Healing Şİfa Seansı gerekir)
 • EMF Dengeleme Seansları (1-8) 
 • KUTSAL AKTİVASYONLAR SEANSI-850 Aktivasyondan seçilir
 • HÜCRESEL TEMİZLİK UYGULAMASI (3 SEANS+ 6Ay)
 • SACRED STARS HEALING SEANSI
 • PSİŞİK AMELİYAT SEANSI (Aktivasyonlarla yapılır)
 • BİREYSEL KONSTELASYON/IOPT SEANSI
 • ACCESS ABUSEHOLD -SÖMÜRÜ SEANSI-(30 defa cd dinlenmesi lazım)
 • SARKAÇ SEANSI
 • SAİRAM ŞİFASI SEANSI 

Seanslar için önkoşul yoktur ancak Access Sömürü seansı için Cdsini www.accessconsciousness.com'dan alıp 30 defa dinledikten sonra sömürü seansını alabilirsiniz. Her 30 defa için 1 seans yapılır. Bazı kişilerin bunu 1-5 tur yapmaları gerekebilir.

Geri Bildirimler

Etkinlikler

Etkinlik Takvimi

Payment

İrtibatta Olalım

Farkındalık Akademisi