Loading...

Online ThetaHealing® Basic-Başlangıç Uluslararası Uygulayıcılık Eğitimi


Online ThetaHealing® Basic-Başlangıç Uluslararası Uygulayıcılık Eğitimi

THETAHEALING BASLANGIÇ-BASIC SEMİNERİ-2.5 GUN-15 SAAT

Thetahealing, Vianna Stibal tarafından 1990’lı yıllarda kurulmuş mucizevi bir bilinçaltı değiştirme, dönüştürme öğretisidir. Thetahealing Teta beyin dalgasından işleyen bir seminerdir ve bizim yaşantımızda tıkandığımız alanları dönüştürebilmek için (parayla ilgili, ilişkilerle ilgili, tüm yaşamımızla ilgili…) muazzam çözümler sunmuş ve Teta beyin dalgasından Yaradan’a bağlanma alanından, sonsuz varlığımızla buluşabilme alanından mucizevi çalışmalar ve teknikler içeren, her şeyi kapsayan mucizevi bir seminerdir. 

Thetahealing’in yaklaşık 30 adet farklı aşamalarda uygulayıcı semineri vardır. ilk Basic Seminerinde teknik öğretilir ancak ilk 3 seminerde Thetahealing'de ABC gibidir. Siz de Thetahealing'de ilk almanız gereken seminer Thetahealing Temel Seviye (Basic DNA) semineridir. Bu seminer online ya da yüz yüze şekilde yapılabilmektedir. Bu seminer 2,5 gün (15 saat) sürmektedir. Bu temelin içerisinde birçok çalışma vardır. Thetahealing Temel seviye seminerlerinde birlikte siz his yüklemeleri yapmayı, yaşantınızda tıkandığınız noktaları dönüştürebilmek için engel olan kodları, inançları/düşüncekalıplarını bulup dönüştürebilmeyi öğrenirsiniz. Duru görümüz ve duru sezimiz çok güvenli bir alandan açılır ve kolaylıkla sezgisel olark beden taramaları, enerji taramaları yapabilir hale gelirsiniz. Hem kendinizde, hem de başkalarında enerji temizlikleri yapabilmeyi öğrenirsiniz. DNA aktivasyonları, gen onarımları, ruh eşi tezahürleri, gelecek okumaları, yaşamınızda açığa çıkmasını istediğiniz alanlarda çalışmalar yapabilir hale gelirsiniz. 7 varoluş seviyesini, bütün yaratılışın ne şekilde meydana geldiğini ve bu yaratılış içerisinde bitkilerin, ağaçların, hayvanların, ruhsal boyutların, üstat ruhların nerede olduğunu öğrenirsiniz.

Özellikle evrensel yasaların katmanlarını öğrenip, yaşamımızda bunların deneyim alanına giriyoruz. Thetahealing Temel seviyeyle birlikte bu öğretiye adım atıyorsunuz. Daha sonra ilerlemek istediğinizde yine iki buçuk 2.5 günlük Thetahealing İleri Seviye (Advance DNA) seminerine katılabilirsiniz. Bu seminerden sonra bu 2 semineri pratik yapmak için 2 günlük Thetahealing Derin Kazma seminerine katılıyorsunuz. Sistem bu şekilde dizayn edildiği için bu seminerleri bu sırayla almak zorunludur. Bu 3 modülü aldıktan sonra isterseniz, ana seviye eğitmen olmak için Vianna Stibal’dan seminer almaya hak kazanıyorsunuz. Thetahealing'in kurucusu Vianna Stibal'dan Eğitmen seminerleri aldıktan sonra eğitmen oluyorsunuz. Her bir uygulayıcı semineri kaç gün ise aynı seminer için Eğitmen olmak için aynı gün sayısı Eğitmen Semineri almanız gerekir. İlk 3 Seminerin Eğitmeni olduktan sonra da diğer Ugulayıcılık seminerlerini alıp devam edebilirsiniz. İsterseniz sadece Uygulayıcılık seminerleri ile de devam edebilirsiniz. Her bir seminer için gerekli kitabınız, örneğin Başlangıç Semineri için 'Thetahealing Sıradışı Bir Enerji Yaklaşımına Giriş' kitabını size hediye ediyoruz. Kargonun içinde ayrıca Thetahealing Temel Seviye seminer kitabımız da yer alıyor. Dijital ortamdan işleyeceğimiz kitapçığımızı da size PDF olarak gönderiyoruz. Ayrıca içine bolluk bereket enerji yüklemesi yaptığım Hümeyra Gürel Akademi 'Daha Başka Neler Mümkün?' Tshirt'ü size hediye ediyoruz. 

Siz bu seminere katıldığınızda ve tamamladığınızda eğer online ortamdan alıyorsanız dijital olarak, eğer yüz yüze alıyorsanız direkt size uluslararası onaylı Thetahealing Uygulayıcılık Sertifikası veriyoruz ve Thetahealing sisteminde kaydınız görülüyor. Artık siz de uluslararası onaylı Thetahealing Uygulayıcısı oluyorsunuz. Bunun anlamı, Temel Seviye seminerinde öğrendiğiniz tüm çalışmaları hem kendinize, hem de kolaylıkla başkalarına yapabilecek durumda ve dönüşümlere açılacak durumda oluyorsunuz. 

Eğer seçerseniz şimdiden katkı olsun. Bu seminere www.humeyragurel.com adresimizden kolaylıkla kayıt olabilirsiniz veya 0532-2173455 whatsapp tan kayıt yaptırabilirsiniz.

Katkı olsun. Mucizeler aksın.

Hümeyra Gürel 

***

Basic DNA ThetaHealing® tekniğini tanıtır ve her bir katılımcıda DNA’nın 12 ipliğinin aktive olmasına odaklanır. Kronos, veya gençlik ve canlılık kromozomu aktive edilir, telomerler yaşlanma sürecini geriye çevirmek için güçlendirilir, ve öğrenciler Yaratıcı’nın Koşulsuz Sevgi enerjisine açılımı deneyimlerler.
Bu seminerin kalbi kendi kendimize edinmiş olduğumuz veya dışarıdan empoze edilmiş olan öz, genetik, geçmiş ve ruhsal inançlar olarak yerlerinde tutulan yaşam kalıplarınızı değiştirmek için verilen tekniklerin uygulamasıdır.
Öğrenci kendi inançlarını belirlemeyi ve bunun yanında sınıftaki diğer kişiler için inançlarını çıkartmayı öğrenir. Bu uygulama geleneksel psikoterapinin inanç sistemlerini ortaya çıkartmak için seneler sürebilen sürecini çabuk bir şekilde belirleyerek, bedene sınırlayıcı inançlarını veya hislerini olumlularla nasıl yerine oyacağını gösterir. Bedende özellikle genetik değişimler yapılırken Güven konuları vurgulanır.
Diğer konular ve alıştırmalar, rehber ve rehber melekler, yaratım yasaları, gelecek okumaları, seratonin ve noradrenalin seviyelerinin dengelenmesi, ağır metallerin ve radyasyonun çekilmesi, ruh arkadaşları, kararsız ruhlar ve implantasyonlar, Yedi Varoluş Seviyeleri ve birçok durumu ve hastalığı şifalandırmak için protokoller üzerinde Yaratıcı ile çalışılırken ayırt etmeyi içerir. Seminerin sonunda, öğrenci uygulayıcı olmak için hazırdır.
Temel DNA, ThetaHealing tekniklerini tanıtır ve her katılımcının içindeki 12 DNA zincirini etkinleştirmeye odaklanır. Bu seminerin özü, öz, genetik, tarihsel ve ruhsal inançlar tarafından yerinde tutulan yaşam kalıplarını, kendi kendine veya dışarıdan empoze edilmiş olarak değiştirmenize izin veren tekniklerin uygulanmasıdır. ThetaHealing, inançlarınızı ve duygularınızı atalarınızdan miras aldığınıza inanıyoruz. Genetik seviye dediğimiz bu seviye. Öğrenciler, Yaratıcının Koşulsuz Sevgisine bir açılım yaşarlar. Öğrenci, kendi inançlarını belirlemeyi ve seminerde başkaları için onları çekmeyi öğrenecektir. Bu uygulama, vücuda sınırlayıcı inançları veya duyguları olumlu olanlarla nasıl değiştireceğini göstererek inanç sistemlerini hızla ortaya çıkarabilir.
Diğer konular ve alıştırmalar şunları içerir: Neden hayatımızda bir şeyler yarattığımızı ve ondan ne öğrendiğimizi öğrenin Kılavuzlar ve koruyucu meleklerle çalışırken ayırt etmeyi öğrenin. Hayatınızda tezahür etmeye giriş sezgisel okumalar ruh eşlerinizi, yollarınızı ve implantlarınızı dengeleyin. Varoluş Her Şeyin Yaratıcısına Bağlanmanın Gücü ThetaHealing Temel DNA semineri, sizi bir ThetaHealing Uygulayıcısı olarak onaylayan ilk seminerdir. Temel DNA ve Gelişmiş DNA, bir ThetaHealer olarak başlamanız için size ana araçları verecek iki ana seminerdir.
Seminerin İçeriği: ThetaHealing® Kitabı ve ThetaHealing® Kılavuzu
Ön Şartlar: Herkes katılabilir

BU SEMİNER İLE NELER YAPABİLECEKSİNİZ

5 Beyin Dalgası: Alpha, Beta, Delta, Gamma ve Theta

Sezgilerinizi aktive edin

Theta beyin Dalgasına ulaşın & Herşeyin içinde varolan Yaratım sistemine bağlanın

Bedeni blokajlar ve hastalıklar için sezgisel olarak tarayın

Kinesiyoloji ile bilinçaltı inanç & hisler için kas yesti yapın

Sınırlayıcı inançlarınızı değiştirerek isteğiniz realite yaratın

Öz, Genetik, Geçmiş Düzeylerde sınırlayıcı inançları belirleyip anında değiştirin/yerine koyun

Öz inançlarınızı bulmak için size yardımcı olabilecek gerekli olan yetenekleri öğrenin

Eski korkular, öfke,kin & reddedilmeleri Kolaylıkla serbest bırakın

Herşeyin yaratıcısı ile birlikte bir şifalanma yaratın

Yaratım ve şifalanma'da bilinçaltı'nın oynamış olduğu rolü anlayın

Ruh Eşinizi kendinize Çekin veya mevcut ilişkinizdeki alevi yeniden alevlendirin

Muhtemel geleceğinizi Görün & bunu nasıl değiştirebileceğinizi görün

Theta Healing ile yaratın– hayatınızda ne istiyorsanız şimdi yaratın

12- DNA Zincirini & Gençlilik & Canlılık Nelerdir

Hayatınızın amacını keşfedin &/ hatırlayın

SEMİNER İÇERİĞİ

ThetaHealing Basic DNA

ThetaHealing Basic DNA Temel Seviye Uygulayıcı Semineri

Ön Koşul: Katılım için ön koşul bulunmamaktadır.

Seminer İçeriği:

 • Theta Healing Tekniği nedir?
 • Daha iyi, daha mutlu, daha sağlıklı hayatlar yaşamamızın önündeki engeller neler?
 • Beyin dalgaları
 • Kelimelerin ve Düşüncelerin Gücü
 • Elektromanyetik Alan
 • Kinesioloji
 • Çakralar/ Çakra Temizliği ve Dengelenmesi
 • Sezgisel Yetenekler
 • Derin kazma/ Kök İnanç Çalışması
 • DNA Aktivasyonu
 • Ruh Eşleri
 • Ruh Parçacıkları
 • Hayatımızda Neleri Gerçekleştirmek İstiyoruz…. 
 •      


Seminer ile Verilenler:

Thetahealing® Kitabı ve Seminer Kitapçığı

* Think Institute Of Knowledge tarafından onaylı Uluslararası Theta Healing Katılım ve Uygulayıcı Belgesi, www.thetahealing.com da yeterlilik belgeli uygulayıcılar arasında yer alma imkanı

İçinizdeki sihirli kapasiteleri uyandırın

Psişik Yeteneklerinizi uyandırın veya hızlandırın 

Başarılı bir kariyer için içsel bariyerlerinizden arının

Bilinçsizce bloke etmiş olduğunuz bereket kapılarınızı açın

Sevgi ile katılmaya davetlisinizGeri Bildirimler

Etkinlikler

Bu eğitim için aktif bir etkinlik bulunmuyor. Aşağıdaki butona tıklayarak etkinlik takvimini görüntüleyebilirsiniz.

Etkinlik Takvimi

Payment

İrtibatta Olalım

Farkındalık Akademisi